Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by einstein1984 View Post
      Fiat nici nu mai au altceva in gama.
      Exact!

      Fiat Panda - 100.781 unităţi
      Fiat Punto - 59.424 unităţi

      Comment




      • Ia masina, de sa dai cu sapca uda, de caldarâm!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • This posting has been flagged for removal.

          http://www.midocar.ro/auto-rulate/?u...bads-interests oferta!
          Last edited by einstein1984; 30 October 2014, 11:59. Reason: Automerged Doublepost
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • de forester a doua generatie ce stiti?
            2.0 benzina, aspirat sau turbo..

            Comment


            • O greseala de masina, nici break spatios nu e nici offroader, interior neinspirat... sub CRV sau rav4.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Asa si A6 Allroad e o greseala de masina.
                Forester e o masina de nisa, care te scoate de pe maidane cand ai nevoie. Cum sa fie offroader o masina asa mica, nici de la Tribeca nu ai pretentii, ce sa mai spun de o camila gen BMW X6?
                Last edited by mr.K; 31 October 2014, 09:48.

                Comment


                • offroad trebuie sa fie neaparat mare? jimny sau vitara ce au?

                  Comment


                  • Le poti pune sa faca aceleasi lucruri cu Defender, G Klasse, Landcruiser HDJ80? Mai ales Jimny, cu motorul ala de 1.3.
                    Urca si ele niste damburi/movile, nu inseamna ca sunt offroader.
                    Daca au 3 diferentiale blocabile, vorbim de offroader adevarat.
                    La Subaru ala, daca il cumperi pe benzina, ai consum mare. Mie imi place, am mers cu unul.
                    Duster e offroader?: Eu spun ca nu.
                    Last edited by mr.K; 31 October 2014, 10:08.

                    Comment


                    • Ce probleme des intalnite s-ar gasi la asta ? Nu exceleaza la nimic insa o gasesc decenta la pret-dotari-confort-fiabilitate.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • la banii aia eu zic ca iti iei cu navi si xenon... e totusi 2007 si un motor puturos...

                        Comment


                        • k, dusteru trece pe unde Subaru viseaza. Are unghiuri foarte bune pentru un SUV. Dra cu forester treci pe unde treci si cu loganu si cam atat.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Daca se termina de tot drumurile judetene si comunale, alternativa ieftina pentru o masina pe viitor va fi un Duster sh, cred.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Le poti pune sa faca aceleasi lucruri cu Defender, G Klasse, Landcruiser HDJ80? Mai ales Jimny, cu motorul ala de 1.3.
                              Urca si ele niste damburi/movile, nu inseamna ca sunt offroader.
                              Daca au 3 diferentiale blocabile, vorbim de offroader adevarat.
                              La Subaru ala, daca il cumperi pe benzina, ai consum mare. Mie imi place, am mers cu unul.
                              Duster e offroader?: Eu spun ca nu.
                              Cu motorul ala de 1.3 urca aproape tot.
                              Poti da un google search sa vezi distractie cu ala micul. As spune ca-i peste G classe, si m-am dat la ceva competitii cu off-road cu un Landcruiser scurt cu toate diferentialele blocabile, suprainaltata, si cu cauciucuri perfecte.
                              Cu toate astea, mai vine cate un suzuki lesinat si amarat si face cel putin acelasi lucru.
                              Cool, nu?

                              Comment


                              • Pui si 4 persoane in Jimny si e acelasi lucru ca altele gen Landcruiser, nu? Trebuie sa ai familia din 2 persoane maximum formata. Ai incaput in Jimny?
                                Tu ai tendinta aia de a scoate in fata toate masinile amarate, nu demult si un Smart era cool, acum nu mai e.
                                Bun, Jimny e ieftin, dar e o juma' de masina cu care te poti cocota cateodata undeva. In rest, ce naiba sa faci cu ea? Iti mai iei si un Smart pe langa Jimny si zici ca ai de toate in familie, pentru sosea si pentru offroad.
                                Last edited by mr.K; 31 October 2014, 12:22.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google