Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NDL-ule mai usor cu iarba frateee
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • pai zi-mi si mie ce masina mai face doua motoare asa la 400 m ?! e belea..

      Comment



      • asta glumeste ? )


        nu stiu cati km are, da' imi place cum arata
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • 3.900 numai iau eu pe golanu meu care e din 2005 cu gaz si 80.000
          chargeru ala arata misto dar dar nu-i cine stie ce bijuterie tehnica + taxe...
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • Ala nu e la zi cu preturile, sa-l sune cineva sa ii ofere 1500 de euro )
            sigpic

            Comment


            • eu am primit pe loganu meu 2500 era sa il scuip pe ala ) cum sa vinzi cu 2500 masina din 2006 cu 45.000km , foarte intretinuta, tinuta numai in garaj , e preferance
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Laureat 1.4 din 2005, maxim 3000 de euro. Astea-s preturile.

                Comment


                • decat sa o dau la 2500 mai bine o tin pana cad din ea, si cu 2500 ce masina cumperi? pisicuta din 95? polo din 2001 ? hai sa fim seriosi
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • imi place ca v-ati gandi toti sa le vindeti dar cand e.... loganul e "number ec"

                    Comment


                    • imi place ca v-ati gandi toti sa le vindeti dar cand e.... loganul e "number ec
                      "
                      Unde scrie ca o vand?
                      Clar ca vine si momentul sa-mi cumpar alta masina, dar Loganul nu-l vand pe nimic, cand masina e foarte utila, economica, numai buna de folosit prin locuri pe unde te-ar durea inima s-o bagi pe aia noua. De exemplu, in zilele astea e ideala pe sleauri si sloiuri, ca are garda inalta, dar tu n-ai de unde sti, ca ti-ai cumparat masina s-o tii in parcare, ca multi alti romani.
                      Last edited by mr.K; 12 February 2012, 14:37.

                      Comment


                      • Nu e bre 800 euro. Mi-am luat eu cu 1400 lei, si diagonala 81 si niste bonuri moca de cumparaturi de 300 lei.

                        Cat despre loganul din 2005 si 2500 euro, este o masina de 7 ani. Cum piata este majoritar facuta de parcuri auto ce aduc masini mai noi, dar mai uzate, evident ca pretul celor vechi si mai putin uzate va scadea. De ce? Pt ca oamenii dau bani pe masini in functie de an, caci la km ii pacalesti oricum usor.

                        @kubala: Eu am vandut-o pe a mea cu 3700 (masina avea AC), acum 2 ani cred, cand ea avea 3 anisori. Nu ti s-ar parea cam tras de par un pret asemanator pt o masina mai veche si probabil fara AC? Din ce poza ai, deduc ca-i Preferance. Acum, sunt foarte putini cei care isi cumpara masina cu foarte putine dotari si mai ales fara AC. Daca tu si ai tai considerati ca-s bani putini nu o vindeti, sau daca credeti ca va veti putea recupera "investitia"...succes
                        Last edited by Cezar; 12 February 2012, 14:40.

                        Comment


                        • Eu vorbeam de un LED de minim 102 cm diagonala.
                          Cezar, evolutia finantelor disponibile pentu romanii de rand va duce la caderea absoluta a pietei sh-urilor, precum si a masinilor noi. Vezi numai conditiile de creditare, basca faptul ca majoritatea romanilor sunt deja indatorati peste limita de suportabilitate.
                          Ma astept sa poti cumpara masini excelente de maxim 3-4 ani.
                          Last edited by mr.K; 12 February 2012, 14:42.

                          Comment


                          • Sunt in jur de 2400 lei (Sony). Gasesti si cu 3400 lei, si daca te umfli mai tare in cautari, chiar si cateva zeci de mii de lei.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              "
                              Unde scrie ca o vand?
                              Clar ca vine si momentul sa-mi cumpar alta masina, dar Loganul nu-l vand pe nimic, cand masina e foarte utila, economica, numai buna de folosit prin locuri pe unde te-ar durea inima s-o bagi pe aia noua. De exemplu, in zilele astea e ideala pe sleauri si sloiuri, ca are garda inalta, dar tu n-ai de unde sti, ca ti-ai cumparat masina s-o tii in parcare, ca multi alti romani.
                              1. nu ma refeream la tine ca o vinzi dar vad 2-3 care au de gand.
                              2. si eu as vinde-o la orice ora daca mi-as putea lua un sh bun gen leon, cee'd etc
                              3. daca aveam curte sau garaj n-o mai tineam in parcare. dar sa dau 1000 de lei la fiecare iesire, pe amenzi la ridicarea masinii... nu-mi convine. si in general pe vremea asta nu ies nici eu din casa

                              Comment


                              • Reveniti la subiect!
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google