Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma gandeam si eu la un a3. oscilez intre cele doua din grupul vag.

    Comment


    • Ofertele S-h De Pe Autovit

      Un a3 (sportback) nu ar fi rau deloc...dar tre sa decartezi serios, ca sa iei ceva bun.
      www.autovit.ro/C35494533.html asa ca idee...desi asta e matrasit!

      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by jonnie007; 25 December 2014, 13:39.
      Keep walking...

      Comment


      • Pai omul are un buget de pana in 5000 (ceea ce oricum e f mult pt un copil de 18 ani).
        Cel putin asa cred eu
        Totusi, eu i-as lua un porsche 944. Invata si mecanica, iar masina e f misto.
        Nu-i asa rapida precum pare.

        Comment


        • cam asa ma gandisem, pana in 5000.

          Comment


          • N-am vazut niciun Accord break in realitate, curios ca exista asa ceva in Romania.
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              Invata si mecanica ...
              exact asta i trebuie. o masina la care sa surubareasca putin, sa invete sa i deschida capota la plecare ...
              de aici pleaca pasiuni , nu daca te urci si i dai cheie si ai sute de cai sub capota pe care n o deschizi. ti se aprinde un martor in bord si mergi la service ...
              si totusi ceva frumos si sigur , sa nu rada colegii de el si in caz de accident ...
              un mert , volvo , scirocco 1 sau 2 , 944 , etc de inainte de 90 ?
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                Comment



                • Mai bagi inca pe atat si are copilul scula. Plus ca munceste la ea cu drag!

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Ce ziceti de asta?

                    Comment


                    • parca lipseste ori un 0 la sfarsitul nr de km ori un 3 la inceput ) scaun asa nu am vazut pana acum... plus ca pare faultata in fata...

                      Comment


                      • "Bucata" aia de asfalt din poza HAHAHAHAHAHAAAA
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by sorin1983 View Post
                          parca lipseste ori un 0 la sfarsitul nr de km ori un 3 la inceput ) scaun asa nu am vazut pana acum... plus ca pare faultata in fata...
                          Aceeasi parere o am si eu despre partea din fata,deoarece daca te uiti mai atent este o diferenta de culoare intre bara fata si aripa,am vazut asta in poza cu partea dreapta fata a masinii.
                          Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                          Comment


                          • Cezar eu am pus acum ceva timp aici un Porsche din-ala, si ziceai ca e urat cu spume, ca e o toroapa, ca e praf, ca e varza, acum e bun ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Daca l-ai pus la pretul nepotrivit...
                              De fapt cred ca stiu care: unul alb cu dungi galbene? La vreo 10.000 euro?

                              Masina e cazan pt marca porsche, insa este o super masina pt un incepator!
                              Are emblema, e de reparat, iar cand repari nu se mai strica (grup vag). Perfecta pt un incepator! Pt cine vrea porsche real, nu!

                              Asa cum eu voi lua un cazan pt baiatul meu, indiferent de ce bani am!
                              Trebuie sa invete sa fie responsabil si sa aiba grija de lucruri.
                              Sa invete sa repare si sa repare bine! Asa cum am invatat si eu pe dacia celui batran.
                              Pt cine vrea sa-si ia porsche ca sa se dea cu el, 924 e o gluma sinistra. (motor de 120 de ponei lenti ca dracu).
                              Plus ca avand porsche 924-944 exista urmatosrele avantaje pt un incepator:
                              1. Esti cool printre prieteni
                              2. Parintele scoate putini bani din buzunar (in cazul de fata ii raman 2000 euro sa trimita plodul cu o bursa undeva scurt)
                              3. Inveti sa licrezi la o masina si sa nu iei tepe de la serviceuri
                              4. Lucrezi cu drag ca doar un porsche vintage

                              Daca ai peste 30 de ani si vrei sa-ti iei un porsche ca sa te dai cu el, esti penibil cu un 924.
                              Mai bine un twingo agitat.
                              Last edited by Cezar; 26 December 2014, 01:18. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Mai trebuie doar vopsita si de schimbat consumabilele (oglinzi , airbag-uri , plansa bord) , chestii dastea minore...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google