Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amice, n-ai tu km parcursi cu masina cu tractiune fata, cati am eu cu tractiune spate, mersi doar marșarier.
    Daca pt tine, sistemele de control al tractiunii, reprezinta SF-uri, nu ti-e clar nivelul?
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Originally posted by darksid3 View Post
      Asa e, unii merg cu ele, alții raman la nivel de youtube si "aplauda" de pe margine
      [emoji1] [emoji1] [emoji1]

      E capos.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • iti trebuie cauciucuri bune si merge si cu tractiune si cu propulsie si cu 4x4. bineinteles sa nu ii depasesti limitele masinii in care te afli.
        atata timp cat cineva cu asa ceva:
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        cauta azi cauciucuri sh la un depozit si le avea inca pe cele de vara putea sa aiba si 6x6 ca a patinat la o frana mica 1 metru

        Comment


        • Nu tractiunea e un impediment, cat garda la sol. S-au dus vremurile cand puneai trei borduri în portbagaj la Lada. Acum discutam de masini cu masa repartizata 50/50 si sisteme speciale pentru conditiile de iarna.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by Allyn_y View Post
            Pff nea dark vader e pixelu albastru acolo pe yout desigur ,apropo altii au ramas in star trek sau star wars care era?
            Domnul Ndl..as vrea sa intru in conversatie despre masini cu dvs dar stiu ca la varsta matale sunteti ocp cu nepoteii ,n-aveti timp de internet,cu alta ocazie.
            Ps : nu mai abuza de emoticoane bate la ochi totusi de la o varsta..

            163 cp ,totusi arata bine la exterior fata de alte suv'uri
            http://www.autovit.ro/volvo-xc-60-C35315511.html
            E naspa rau volvo-ul ala. Mie nu mi-a placut sa ma pice cu ceara. Si nu-s asa pretentios. Si nu mi-a placut din prisma pretului cerut. Cred ca frumusetea exterioara sta in ochiul privitorului, insa atat sotia mea cat si o alta femeie au spus despre acel volvo ca-i urat.
            De condus, nu mai zic cat de prost se conduce.
            Are o servodirectie de zici ca-i volan pt calculator. Franele sunt ok. Interiorul dezastru. Navigatia e ca dracu.
            E misto bordul, mai ales ca-ti poti seta 3 moduri (e doar lcd, nu are nimic analog). Iti arata cata putere utilizezi, sau cat sa accelerezi ca sa fii eco.
            Motorul e super naspa. Are un lag infiorator. Ca sa mergi ok cu el trebuia sa-l pastrezi peste 2500 rpm unde devine extrem de zgomotos.
            Si are un ruliu....Valeu mama...

            Singurul atuu sunt farurile. Eu asa ceva n-am vazut la nicio masina. Exceptionale! Pe modul automat fac niste chestii de iti sta mintea in loc. De ex, merg afara, am o masina in fata. Va pastraza 2 raze pe faza lunga pe exteriorul zonei de mers, iar in mijloc nu va lumina, ca sa nu-l orbeasca pe cel din fata mea. Rezulta astfel un camp foarte mare de vizibilitate. Are niste senzori ce mareste sau micsoreaza acea zona fara lumina. Nici la Range nu e asa. Nici la Porsche. Nimeni!

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              masina asta o stie cineva din vedere sau in amanunt?

              Comment


              • Magic FM.
                Soferul e un om sensibil.

                Comment


                • Citeste si tu reviewuri in reviste auto, aia e o masina mult prea putin reusita fata de vreun golf, focus sau civic. Depasita in mare, design dubios, nu are prea multe inovatii remarcabile... Nici exterem de comoda sau manevrabila nu e.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Da bre, dar ne duce cu gandul la un subaru WRX. Acela este unicul atuu.

                    Comment


                    • Macar ieftina daca era.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Aia din link e ieftina fata de alte Impreza similare ca an.

                        Subaru Legacy la pret asemanator, din acelasi an. Nah, si asta nu are jante aurii ca albastrica.
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                        Vad ca si asta are Magic FM pe ch1, de unde rezulta ca toti posesorii de Subaru sunt oameni sensibili.
                        Last edited by mr.K; 7 January 2015, 12:28.

                        Comment


                        • Sau cel putin 2 dintre ei...

                          Comment


                          • Deh, radioul lui Mos Craciun!
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Lasand la o parte revistele cu review-urile platite.
                              Inovatiile aduc noutate doar cand dau cate un fail si trebuie sa te duci in service si constati ca nu stie nimeni ce sa ii faca. Sunt satul de inovatii low-cost.
                              Golf si Civic nu imi iau nici sa ma bati. Poate generatia veche de focus sa imi faca asa cu ochiul.
                              Deci trag concluzia ca nimeni nu stie de fapt nimic "palpabil" despre modelul asta, versiunea asta anesteziata, nu wrx sti-ul vietii.
                              Experiente directe adica.
                              Chestii echivalente in aceiasi clasa nu exista din cate stiu, singurul hatch cu 4x4 permanent.
                              In fine eu intrebam fix despre asta albastra daca o stie cineva din vedere pe ea sau pe proprietar.

                              Va zic putin din povestea ei:
                              masina de showroom la dealerul din sibiu, cumparata si vanduta de un angajat de acolo, se afla in posesia actualului proprietar din 2008 - am vazut cartea
                              Cel mai mare semn de intrebare pe care il am este ca proprietarul are azi 29-30 de ani, deci in 2008 avea 23.... si stim toti cum eram la varsta aia si ce zmei ne credeam.
                              Oricum, astept sa o duc in service sa vad ce e pe sub ea.

                              L.E.1. Legacy-ul lui MrK e cu belele, i-am urmarit povestea pe forumul marcii.
                              L.E.2. Normal ca iti trebuie magicFm ca sa poti sa astepti linistit in coloana la semafor.
                              Last edited by skd_ozenel; 7 January 2015, 16:27.

                              Comment


                              • Pana la urma ce putea sa-i faca, doar e masina de fugarit. Doar sa n-o fi lovit.
                                O sa ai si tu un ambreiaj de schimbat.
                                Mie imi place masina.
                                Si mai mult imi place berlina sau cum i-o fi zicand variantei ce semana cu WRC-ul.

                                Are WRX un vecin de bloc, cand pleaca din parcare, stim toti ca e el dupa cum suna toba.
                                Last edited by mr.K; 7 January 2015, 16:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google