Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand eram tanar si eu ziceam ca whiskyul e naspa la gust...
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Chiar este nașpa. De gustibus non disputandum
      sigpic

      Comment


      • Chiar e nasol la gust .
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Da, mai ales dupa shaorma.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • nu mai fiti snobi cu opera si cu whisky-ul. eu cel mai bine am dormit la "12 scaune" a lui eugen ionescu. cat despre gustul bauturii, iata care e realitatea.
            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


            "fratili" meu...

            Comment


            • Bre, a fi snob n-are legatura cu ce vorbim noi aici.
              "Da, intr-adevar, esenta lemnului pur intr-o masina denota lux si confort cum nu gasesti in alta parte." - desi interlocutorul mananca prune zicand ca-s pere, si sustinand aceasta idee intr-un mediu in care exista personaje care stiu cum arata si ce inseamna un lemn intr-un tractoras.

              Aici e pe dos: "Mars in ...mea cu lemnul ala de brad d'acilisea...! Plus ca, ui ce urat e urat e maro cu negru." Mai frumos e gri cu negru, corect. Plastic cu tesatura sintetica. Culori pe baza de apa si altele asemanatoare.

              Revenind la topic: pt oras - Citroen C2 diesel.

              Comment


              • el a zis ca nu-i place lemnul intr-o masina. nici eu nu ma omor. dar n-a emis o axioma, cum ca lemnul e "naspa", "generally speaking", ci doar ca lui nu-i place. in ziua de azi exista mai multi adepti ai masinilor sport, decat ai "saretelor" high life. trebuie sa ne respectam gusturile.
                sincer, si eu as da oricand un jaguar cu lemne pe un "bemveu" m3 sau m4.

                Comment


                • Originally posted by einstein1984 View Post
                  Cand eram tanar si eu ziceam ca whiskyul e naspa la gust...
                  Ma bucur ca macar ai nimerit semnatura Albert, e fix ce trebuie! Problema e la postarile de pe forum, unde mai ai mult de lucrat...

                  Originally posted by B997NDL View Post
                  el a zis ca nu-i place lemnul intr-o masina. nici eu nu ma omor. dar n-a emis o axioma, cum ca lemnul e "naspa", "generally speaking", ci doar ca lui nu-i place. in ziua de azi exista mai multi adepti ai masinilor sport, decat ai "saretelor" high life. trebuie sa ne respectam gusturile.
                  sincer, si eu as da oricand un jaguar cu lemne pe un "bemveu" m3 sau m4.
                  Lasa-l in ale lui, ca vad ca exagerarile sunt la moda aici pe forum. Ma intreb ce reactie ar fi avut daca as fi scris "BA Da ce naspa e, chiar arata ORIBIL!". Probabil ar fi venit sa ma caute si mai imi tragea si un glont in cap, BRE !
                  Last edited by Deen; 12 January 2015, 21:25.

                  Comment


                  • Revenind la topic: pt oras - Citroen C2 diesel.
                    Ai o slabiciune pentru astea mici. Cat consuma un C2 1.4 diesel in oras? De ce ai alege asta in defavoarea unui Clio 1.5 dci? Eu oricum nu as alege niciuna dintre el, dar eram curios de ce C2 diesel, ce-l mana pe om sa-si ia asa ceva? Parcarea? Pai daca nu ai pentru una mare, nici pentru aia mica nu ai. Taxele? Diferente infime la cilindree asa mica.

                    Cam in aceeasi bani ca un C2, cumperi un 307 1.6 diesel care e totusi masina fata de bâzdagania de C2.
                    Last edited by mr.K; 12 January 2015, 23:26.

                    Comment


                    • Consumul f mic (5.5 real in oras), usurinta la parcare si faptul ca se conduce f bine!
                      Clio e ceva mai mare.
                      Citroen C2 vs smart. De fapt, la asta m-am gandit.

                      @deen: aici impartasim idei, si ne asteptam la reactiile pe care ele le vor face!
                      Nu-ti faceam nimic, te lasam liber de conceptii si plin de preconceptii.

                      Originally posted by B997NDL View Post
                      el a zis ca nu-i place lemnul intr-o masina. nici eu nu ma omor. dar n-a emis o axioma, cum ca lemnul e "naspa", "generally speaking", ci doar ca lui nu-i place. in ziua de azi exista mai multi adepti ai masinilor sport, decat ai "saretelor" high life. trebuie sa ne respectam gusturile.
                      sincer, si eu as da oricand un jaguar cu lemne pe un "bemveu" m3 sau m4.
                      Si atunci vin si zic: pfoai, pai al meu jaguar cu lemn e genial. Ce-i cu plasticul ala ambulant, ambalat cu funda de M3? E doar parerea mea, ce ce ce ce...Respecta-mi gustul!
                      Mie mi s-a parut halucinanta afirmatia: "Mie nu mi-a placut niciodata lemnul, mai ales in masinile vechi". Pai tocmai acolo e frumusete si o vede chiar si cel mai profan intr-ale automobilismului. (exceptand faptul ca a asociat plasticul lemn like de pe o berlina mica si basita cu lemnul din masinile cu adevarat istorice: ex, Mercedes Sl, Mercedes Pagode, Bentley, Jaguar XJS, si altele asemenea).
                      Last edited by Cezar; 13 January 2015, 00:53. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Problema e ca una e sa traiesti atmosfera unei masini de clasa (cu tot lemnul ala "de rahat") si alta e sa te uiti la poze
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Ehe...
                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                          Pe langa asta, nimic nu imbraca mai bine o masina decat un motor V8.
                          Si atunci vei avea o masinarie desavarsita!

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post
                            Problema e ca una e sa traiesti atmosfera unei masini de clasa (cu tot lemnul ala "de rahat") si alta e sa te uiti la poze
                            N-ai cum sa trăiești ceva ce nu îți place. Cred ca e ceva greșit aici.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              Ehe...
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                              Pe langa asta, nimic nu imbraca mai bine o masina decat un motor V8.
                              Si atunci vei avea o masinarie desavarsita!
                              Aia e muzica de ascultat in carciuma, nu in masina, voi in masina ascultati manele

                              Trimis de pe al meu Eriksson T20

                              Comment


                              • Originally posted by bGy View Post
                                N-ai cum sa trăiești ceva ce nu îți place. Cred ca e ceva greșit aici.
                                Corect! Fiecare furnica cu a sa frimitura de carat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google