Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Firimitura*
    Da....
    sigpic

    Comment


    • Ding dong. Ms pt corectare. Sunt cu un cuvant mai putin prost

      Revenind la topic: ce masina ati accepta pt mersul in oras si ocazional exterior?

      Comment


      • Renault twingo mi-ar fi de ajuns pentru mersul în oraș și dacă nu as avea de nimic de cărat prin țară.
        sigpic

        Comment


        • asa: http://www.autovit.ro/audi-a4-C35385493.html (vad in anunturi 120 cp si 140 cp si 170 cp...pana la urma care i adevarul ?)

          ori

          asa: http://www.autovit.ro/audi-a6-C35367789.html

          masina se va cumpara anul asta dupa nunta....altceva oki in 10-11 mii euro ?

          Comment


          • Logan nou...

            Trimis de pe al meu Eriksson T20

            Comment


            • 2.0 TDI are 120 si 136 parca versiuni pt Belgia - unde se plateste diferentiat impozitul, in rest standard are 143 CP si versiunea de varf 170 unde difera softul dar si altele ( turbo injectoare)

              Per ansamblu cumpara A6, orice posesor de A4 la un moment dat vrea A6 .

              Comment


              • Originally posted by bGy View Post
                Renault twingo mi-ar fi de ajuns pentru mersul în oraș și dacă nu as avea de nimic de cărat prin țară.
                Si totuși, de ce ti-ai luat logan si nu twingo?
                Nu cari nimic prin tara. Si faci cel putin 1000 km in oraș, lunar.
                My Ride ! B - 29 - TmT

                Comment


                • Nu mai mergeam de ex la țară. Nu "aveam" loc 4 în masina. De oameni adulți vorbind

                  Originally posted by Andrei.TMT View Post
                  Si totuși, de ce ti-ai luat logan si nu twingo?
                  Nu cari nimic prin tara. Si faci cel putin 1000 km in oraș, lunar.
                  Și plus de asta nu îmi plac mașinile mici. Nu știu de ce. Nu e un moft.
                  Last edited by bGy; 13 January 2015, 14:20. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Andyno View Post
                    asa: http://www.autovit.ro/audi-a4-C35385493.html (vad in anunturi 120 cp si 140 cp si 170 cp...pana la urma care i adevarul ?)

                    ori

                    asa: http://www.autovit.ro/audi-a6-C35367789.html

                    masina se va cumpara anul asta dupa nunta....altceva oki in 10-11 mii euro ?
                    Audiu-ul ala are 300.000 sau chiar 400.000 la cum e volanul de lucios.
                    Cel a4 e mai ok.

                    Sa vina daruriliiii di nunta.... Poate iei ceva la 15.000. E mai cool asa. La 11.000 au toti cocalarii fraieri care este iei!

                    Comment


                    • Raspuns pt Cezar: Vreo corsa din ultimii 4 ani, sau alta masina din clasa asta mica recenta, care de fapt e cat un golf 4 (polo, clio IV, yaris) etc.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • O Skoda Citigo cu motor de 1.0 merge de oras. Mai era si Fiat-ul ala Panda, garda la sol marisoara, parca avea si un diferential pentru 4x4.

                        Comment


                        • Ala rugineste la esapament.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Nu conteaza, loganistii sunt invatati cu rugina peste tot, nu doar la esapament.

                            Comment


                            • Ah, am uitat de fiesta asta noua, geniala masinuta cu 1.0 ecoboost
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • skoda citigo,vw up,peugeot 107 sunt cele mai mici posibile intr-adevar dar interiorul e jumate' tabla ,sunt un fel de tico.
                                Dintre masinile de oras ,mie asta imi place

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                sau benzina
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                Last edited by Allyn_y; 13 January 2015, 21:49.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google