Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai practic nu e, in sensul ca tot 3 sacose bagi in portbagaj. Doar nu te apuci sa-i pui remorca, sau sa cari copiii sau mobila de la ikea.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • SUA e cu vreo 10 ani inaintea Europei la partea de masini hibrid. Sunt curios care sunt taxele la una d-asta, daca se aplica ca la o masina normala.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • asta seamana cu cadillac escalade
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • probabil se aplica ca la una normala,mari oricum ..;intr-adevar seamana cu escalade putin
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            mie asta imi place,ce interior.. :
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Last edited by Allyn_y; 12 February 2012, 22:01.

            Comment


            • cel mai bun mod de a face vizualizarii la anunt..sa pui poza cu o fata)) http://www.autovit.ro/ford-focus-C22876014.html
              "PH-66-SIX"
              Dacia Golan 1.4

              Comment


              • Originally posted by darksid3 View Post
                Uite aici ceva care merita
                parca pe alt topic "ne luam de gat" ca ziceai ca bmw-ul e prost

                @Ph66 foarte tare faza
                PS: sa inteleg ca tu esti "omen" sau belzebut?! ca acum am vazut ca nu ti-au incaput sesarii numai din cifre. trebuia sa o inscrii pe bucuresti si atunci mergea
                Last edited by B997NDL; 12 February 2012, 22:27.

                Comment


                • pai pe masina anterioara am avut ph 67 god, si nu prea a avut'o domnul in paza)..am zis sa trec si de partea cealalta))si pana acum nu am avut nici'o problema cu ea)...daca era pe Bucuresti era B 666 god, sau B 666 DVL
                  "PH-66-SIX"
                  Dacia Golan 1.4

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    parca pe alt topic "ne luam de gat" ca ziceai ca bmw-ul e prost

                    @Ph66 foarte tare faza
                    PS: sa inteleg ca tu esti "omen" sau belzebut?! ca acum am vazut ca nu ti-au incaput sesarii numai din cifre. trebuia sa o inscrii pe bucuresti si atunci mergea
                    Tu intelegi dupa cum vrei, in general
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Originally posted by Ph.66.SIX View Post
                      cel mai bun mod de a face vizualizarii la anunt..sa pui poza cu o fata)) http://www.autovit.ro/ford-focus-C22876014.html
                      vai de capul lui ofer 3000e pe fata )
                      era de vanzare un golf 6 gti castigat la o tombola si a pus o poza cu el(probabil) si cu o fata care se imbratisau in masina si a sunat un prieten el se baga asa in discutie intreaba ca nush ce ca nush ce si la final face el - da idiotii aia 2 sunt inclusi in pret
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Tinand cont de conditiile meteo de acum, eu pe asa ceva as miza.

                        Comment


                        • zile-n soriteee , zile-n soriiteee cum zicea la familia...

                          cadillac-eldorado
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • "Model identic cu al lui Elvis Presley!Se intorc pe strada si cei cuS-Class,Serii 7sauA8.Nu mai spun ca la semafor nu se mai uita nimeni la X5 sau Ml-ul de langa aceasta masina care eclipseaza totul in jurul ei cu staura impozanta de 5m70,sunetul motorului de 8.2-V8(cel mai mare cosntruit de Americani vreodata).Full Electricecapotare,4geamuri,2banchete,Radio,clima Automata.Ornamentele lipsa sunt comandate!Scutit de impozite,taxe ca e Vehicul Istoric!Isi face singura banii la nunti:600eu/week-end/2nunti!!" vai de capul meu ))
                            pathfinderul ala e alergat rau...
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              e frumoasa dar la banii astia prefer parca un passat cc sau un mondeo.

                              @Cristi_LCD. am spus si eu ca defender-ul e f lent pe sosea dar niciun alt offroad nu poate visa sa ajunga pe unde ajunge el. g klass e departe ca offroad fata de defender. pathfinderul n-o sa fie niciodata mai bun ca landcruiserul.
                              Probabil de-aia araboii in desert se duc sa scoata landcruiserele din nisip cu pathfinderul .

                              Nu am contestat suprematia Defenderului pe off-road. Pe sosea in schimb e jale comparativ cu merc-ul. Si nu ma refer la viteza.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • De asa ceva ce spuneti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google