Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O parere ?

    Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Vrea cam mult pe epava la rulajul care-l are !!

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Foarte mult ....


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Vrea foarte mult pe cotetu ala bubuit!
          Cat despre carutzele import Germania...recent adusa, etc...sunt mai toate niste tepe!


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Keep walking...

          Comment


          • si asta de suedia ?
            http://olx.ro/oferta/audi-a6-3-0-tdi...tml#77c896fb91
            o noua moda ?
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Utilizatorul am vazut ca are ~100 de masini la vanzare; un roman din Suedia care face si el un ban din intermedieri.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • eu cred ca s tepe. aia e masina la juma de pret. majoritatea is masini la juma de pret, chiar fata de germania. de ce s ar mai duce combinatorii in germania sau olanda , belgia , etc dupa masini daca in suedia is degeaba aproape si pe alese?

                http://olx.ro/oferte/?search%5Buser_...0&currency=EUR
                TEPE TEPE TEPE
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  merita banii?


                  Originally posted by Costi-bc View Post
                  TEPE TEPE TEPE
                  tepe serioase!
                  Last edited by jonnie007; 1 February 2015, 19:19.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Sunt masini foarte vechi; unele chiar de 15 ani. Ai idee cam cat e taxa de mediu? Nu cred ca se incurca cineva cu asa ceva.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • mai am una...
                      octavia 2, 1.6 tdi, 63000 km (sustine proprietarul ca sunt reali...masina e in Spania), ambition, 2011, o lasa la 8400 eur...insa cred ca se poate obtine lejer 8000.
                      personal nu ma dau in vant dupa 1.6 tdi...dar pretul e tentant...
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        Categoric, superb exemplar
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Ce masina imi recomandati pentru o domnisoara de 19 ani ?
                          Pentru fataiala prin oras,si din cand in cand Bucuresti-Ploiesti ?
                          Bugetul ar fi maxim 2800 euro.
                          Eu m-am gandit la ceva micut. Opel corsa, vw polo etc. Nu prea stiu nimic despre ele,ce bube ar avea,la ce trebuie sa fiu atent. Masina sa nu fie coupe.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Alfa 147 + gpl
                            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                            Comment


                            • Am uitat sa specific ceva important : motorizare diesel !
                              My Ride ! B - 29 - TmT

                              Comment


                              • ca idee desi nu sunt fan ford
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                edit:gasesti si diesel
                                Last edited by sorin1983; 1 February 2015, 23:25.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google