Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am sunat eu dupa autovit la un A6. Vb cu mine nu mai cu ''tati, taticule, tatutzule'' masina folosita doar de nevasta-mea...dar cica este prea mare si nu poate sa conduca bine. Am intrebat daca este pe numele ei si a zis ca numele la un prieten ptr ca nu a stat sa faca actele la ea.

    Comment


    • Deci nevasta aluia de vindea masina era ex nevasta prietenului, carevasazica nu stiu cum de mai erau prieteni.

      Comment


      • Andyno, ai limba fracturata sau asa scrii tu ?
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • ce ziceti de asta ? ma gandeam sa-i iau asa ceva lui fi-miu. vad ca tot la un incepator a fost. cred ca e putin hingherita. e cam scumpa ?
          dupa poze, nu e samsar. si omul vrea audi 3. deci o da ca sa-si ia altceva.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by B997NDL; 9 February 2015, 20:49.

          Comment


          • Nene l-ai întrebat pe băiat ce și-ar dori?
            147benzina doar cu gpl
            Daca tot e cupe, de ce nu si http://www.autovit.ro/smart-roadster-C30727487.html

            Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

            Comment


            • Smart-ul ala are si airbag-urile sarite , mai trebuie bagat pe putin 1000 de euro in ea.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • si ce daca n-are airbag, ce trage-n el? daca aveam volan sport nu era tot aia.
                capota se rezolva usor si sigur o iei sub pretul din anunt. daca vrei tipla nu te uita la sh
                http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                Comment


                • Nu este vroba de tipla dar tu ai circula cu o masina cu airbag-urile sarite ??

                  Nu cred ca stricaciunile sunt doar la "suprafata" pot exista povesti horror pe sub acele plastice.
                  Masina asta trebuia data cu 1500 - 2000 euro maxim !! si nu stiu daca proprietarul este dispus sa lase atat de mult din pretul masinii.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Smartu' ala e o cotiga de maxim 1000 de gogonele!


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Keep walking...

                    Comment


                    • In primul rand gasesti pe 3-4000 una intreaga. In al doilea rand numai la sistemul airbag are ceva piese bubuite: airbag-uri, capse centuri, centrala airbag... nu mai pui capota, bara si ce o mai fi la demontare.

                      Comment


                      • dar de alfa de mai sus ce ziceti ?

                        Comment


                        • Iti spun sincer , mie nu-mi place alfa romeo mai ales motoarele pe benzina twin spark(fiabilitate scazuta)+ partea electrica praf- cunosc amici care au avut asa ceva si nu stiau cum sa le vanda mai repede.
                          Vaneaza o Honda au motoare foarte bune pe benzina.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by prometheus; 10 February 2015, 11:22.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Zic sa-i cumperi si o trusa de scule full opşăn la baiat, sa ai si tu o sufa la Logan pentru cand te va suna sa-l aduci acasa tractat.

                            Comment


                            • Te apuci de tractari!
                              Nedelica loganu' e peste alfa aia!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Originally posted by prometheus View Post
                                Iti spun sincer , mie nu-mi place alfa romeo mai ales motoarele pe benzina twin spark(fiabilitate scazuta)+ partea electrica praf- cunosc amici care au avut asa ceva si nu stiau cum sa le vanda mai repede.
                                Vaneaza o Honda au motoare foarte bune pe benzina.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                http://www.autovit.ro/honda-civic-C35800248.html
                                aia rosie arata bine. poate chiar prea bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google