Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cea rosie dispune de un "kit- Type R" dar motorul este unul stock de civic.Gandeste-te ce priza o sa aiba la gagici baiatul tau cu o masina de genul ala
    Eu n-am avut parte de un asa tratament cand eram si eu ma tinerel pe la 18-19 ani, de ai mei nu dispuneau de prea multi bani abia daca ne puteam duce traiul de pe o zi pe alta .
    Last edited by prometheus; 10 February 2015, 14:04.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • eu ziceam ca poate e samsarita, ca prea arata bine.
      mi se pare ca oricum e vorba sa apara legea care zice ca incepatorii sa nu conduca masini mai puternice de 100 cp.

      Comment


      • O vara de-a mea are o Alfa 147 de cativa ani buni ,in afara de niste brate pe la suspensie nu a schimbat nimic,motorul e f fiabil ,numai daca aruncam o privire la interior ,fete de usi etc calitativ Alfa 147 e peste honda 5 clase.
        Alfa aceea inmatriculata nu arata prea ok,schimbator scurtat f urat ,iar bordul pare a fi imbracat intr-un fel de catifea ,nu mi se pare o masina intretinuta

        Una facelift care in afara unor mici defecte optice,arata exact ca din fabrica si are o culoare superba :

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by Allyn_y; 10 February 2015, 15:09.

        Comment


        • modelul ala de honda e de cand incercau si ei sa faca masini? zici ca e autobuz cu schimbatorul ala ) ce sa mai... fita suprema. daca ar fi sa aleg intre civic-ul ala si 147 as alege alfa

          Comment


          • Naspa la honda civic, este ca nu poti sa pui mana pe cotiera si schimbator ))))) chiar naspa rau schimbatorul ala !

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              impresii?
              Keep walking...

              Comment


              • Eu cand vad masini scoase la vanzare online cu numarul de inmatriculare mascat e clar ca ceva nu este in regula in general.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • La dotari pare subtirel, e ful opșăn fără navi[emoji23]
                  Interiorul ăla e homemade? Urât, urât, foarte urât.
                  Daca faci rost de vin, nu mai apare nici 4x4, nici 184de ponei, nici 320d

                  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                  http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                  Comment


                  • Originally posted by prometheus View Post
                    Eu cand vad masini scoase la vanzare online cu numarul de inmatriculare mascat e clar ca ceva nu este in regula in general.
                    nu stiu daca e general valabila ipoteza asta! eu am vandut 3 masini si toate 3 erau ok. 2 aveau si garantie. e o masura preventiva! si pe afara tot asa se face!

                    asta cu 3`aru...vad ca nu a pozat bordu! cred ca face pe prostu!

                    mai avem asa: http://www.autovit.ro/bmw-318-C35421045.html
                    Keep walking...

                    Comment


                    • băieţii de pe bmwclub nu prea laudă n47d, cică după 200k e de preferat să aibe în cartea service turbina şi filtru de particule schimbate. în schimb ălea pe benzină, în afara faptului că nu au un motor care excelează (au acceiaş ponei sub capotă dar cuplul ăla de tractor nu se compară) sunt mai ieftine la întreţinere şi reparaţii
                      http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                      Comment


                      • Cand un vanzator isi ascunde numarul de inmatriculare e clar ceva putred la mijloc , daca este totul in regula nu ai de ce sa ascunzi ceva nu ?

                        Cum face acest individ.
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • ...ce barbologie are samsaru' ala in el, cu sotie insarcianta etc.

                          Comment


                          • arata bine masina. si eu era sa iau foc pentru pret pana sa vad ce stie sa faca. e scula.

                            Comment


                            • o fi scula...da' sigur e manarita / tavalita etc.
                              daca-l cauti pe bajetash dupa nr. de tel. mai are cel putin 3 anunturi pe auto si cateva pe imobiliare.

                              Comment


                              • asta se tavaleste si pe jos ca sa te convinga ca e asa cum zice el!
                                povesti nemuritoare cu A3
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google