Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    o fi scula...da' sigur e manarita / tavalita etc.
    daca-l cauti pe bajetash dupa nr. de tel. mai are cel putin 3 anunturi pe auto si cateva pe imobiliare.
    prea tare hingherita nu e, altfel ar fi fost mort pana acum la drumurile din romania. imi imaginez cum o fi sa calci usor 265 de cai pe caroseria aia.

    Comment


    • Se merita?
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Nu cred ca e euro v pentru ca are motorizarea pe spate.

      Comment


      • Nu 'se merita' , merita. Asta daca e adevarat ce scrie pe acolo , adica fara accident , km reali. Cred ca e euro 5. Se verifica la fata locului daca te pricepi.

        Ps: aripile fata par cel putin demontare/remontate. Atat pot sa-ti zic din poze.
        Last edited by Costi-bc; 14 February 2015, 15:12. Reason: Automerged Doublepost
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Partea din fata e dubioasa...


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Keep walking...

          Comment


          • nu stiu de unde v-ati dat seama. asa sunt toate. ce anume e dubios ?!
            si se poate verifica cu seria sasiului daca a avut accident. doar nu e adusa din germania...
            vopseaua e perfecta, fara diferente de nuanta.

            Comment


            • Verifici o lae...
              Daca nu avea casco si nu a dat rca-ul , au reparat-o 'la negru' si nu apare nicaieri.
              La fata locului se verifica.
              Dubioasa e distanta de la aripa la prag si nu numai.
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • daca e lovit in fata a dat rca-ul obligatoriu. doar daca inta intr-un zid nu-l dadea.
                si doar daca o vopsea integral nu apareau diferente de nuanta.
                ati cam dat-o in paranoia pe aici. mai bine se inchide topicul si luati masini noi.

                Comment


                • Poi... tu ai intrebat, eu mi-am zis parerea. Nici macar n-am zis ca a fost botita. De km iar n-am zis nimic. Verifica-i tu...
                  Eu am mai zis , cine nu cunoaste si nu ia cu el pe cineva care sa cunoasca mai bine isi ia masina noua in rate daca n-are toti banii. Eu nu imi voi lua masina noua decat poate la prima pensie.

                  Ps-nu doar zid. Poate a luat un maidanez bine crescut , poate a gasit-o zgariata - lovita in parcare...
                  La o statistica as crede ca jumatate, poate mai mult, din reparatii nu sunt inregistrate la vehiculele fara casco.
                  Last edited by Costi-bc; 14 February 2015, 21:36.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • n-am intrebat eu, ci colegul care are 5000 ca sa-si ia o masina.
                    eu cred ca se pot face teste in reprezentanta, incat sa n-ai probleme.

                    Comment


                    • Sigur ca se pot face. Nu doar in reprezentanta. I-am zis unde sa se uite atent...
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • la un logan de 4 ani, la care s-au rezolvat problemele cu pompa de motorina ( a se vedea carbon like coating) eu zic ca nu pot fi multe probleme, decat daca cumparatorul initial a luat masina cu gandul de a o rupe in doua.
                        daca as lua un sh in care as mai baga max 1000 de euro, nu mi-as face probleme. desi nu vad in ce ai baga atata. injectoarele nu cad brusc, dau semne inainte, pe care le poti sesiza. mai ales la un test la service.

                        Comment


                        • Ambreiaj , suspesii , filtru fap infundat , sistem ac si mai ales rugina te pot lovi mai urat la un logan sh care nu a fost botit.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • cat e un ambreiaj de dci ? 600 de lei ? suspensiile inca 600 ? face totul mai mult de 800 de iepuroi ?

                            Comment


                            • Ce spuneti? Sunt de parere ca nu-i hotarat daca sa o vanda au ba.
                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Comment


                              • Loganul pare ok ..dar farurile nu prea se mai "pupa" cu aripa..nici pe stanga, nici pe dreapta.O fi Logan, dar santul acela lasat liber da de gandit. Desigur, e posibil ca motorul/partea mecanica sa fie Ok.
                                dar aripile acelea nu mai stau ca inainte..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google