Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dar macar nu zice ca n-a fost lovita.

    Comment


    • Macar in poze e reparata cum trebuie . A bagat ceva banuti in ea oricum, pe langa reparatie, dotarile.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • stateam si ma gandeam... nu cumva sunt doar actele de la aia? sa nu fie alta masina smecherita si sa vezi surprize surprize la rar

        Comment


        • @sorin la asta ma gandeam si eu, masina din thread era cheala, asta vad ca are si proiectoare. Pe thread avea 30.000km in octombrie in anunt are 100.000km... poate a schimbat calculatorul... dar vad ca are si aer conditionat, nu cred sa fi reparat loganu chel si sa fi pus proiectoare si AC, deci ai dreptate !
          Last edited by kubala7; 21 February 2015, 00:11.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • cand am fost cu loganul la rar au verificat si centurile la etichete... desi mai fusesem cu alte masini la asta au fost mai drastici... si am intrebat: dom'le e ceva in neregula? nuuu la dvs e foarte ok, daca ati sti ce specimene vedem zilnic...

            Comment


            • Originally posted by Kojak View Post
              Astia (Finlanda) n-au auzit de km dati inapoi

              http://www.nettiauto.com/en/audi/a6/6985558
              In Danemarca intri pe un site si verifici reviziile masinii, orice service din tara introduce in baza aia de date lucrarile majore, totul e foarte transparent.
              Acolo apare si kilometrajul avut la fiecare revizie. Cam greu sa te joci cu km.
              Posibil sa fie la fel in toata Scandinavia.

              Oricum, nordicii nu se complica sa faca vrajeli de samsari romani.

              Comment


              • Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • fara accident

                  Comment


                  • Plin e autovit-ul de cazane.

                    Comment


                    • care i faza ? e prea ieftina...
                      in afara de o aripa revopsita nu vad sa aiba nimic suspect.
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • E a unui vecin masina, e destul de ok, nu a avut probleme cu ea, si nu stiu sa aiba nici acum.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • da ? e de incredere ? daca e ca in anunt o iau eu daca o da cu 2000 si fiscal.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • putin avariat
                            Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                            @Costi-bc: eu mai plusez pe langa aripa ta o capota si o bara.
                            Last edited by sorin1983; 23 February 2015, 10:56.

                            Comment


                            • Oricum era un coteţ si neavariata.
                              Face fix cat valoreaza tabla dula la Remat.

                              Una intreaga, 1000 euro negociabil.
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • Cum poti sa te mai uiti la un golf cand exista asa ceva ?!

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google