Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • peugeot vechi de 8 ani si "semi nou"... bun bancul.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Trecand peste descriere si peste faptul ca e posibil sa nu aiba km reali, cred ca este o alternativa foarte buna la VW Golf. Mie imi place foarte mult acest model de Peugeot, desi nu sunt un fan al marcii.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Einstein tu esti in 2016? Are 58.000km masina si accepta orice test,ia vezi alte masini din clasa ei cat costa din acelasi an si km. E ultimul Peugeot cu adevarat ca design..ultimul e banal

        Comment


        • Pe Golf dai 500 de euro in plus, dar iti functioneaza toate butoanele de pe bord. La Peugeot o sa dai 500 de euro sa-ti desfaca bordul si sa rezolve ce nu functioneaza. Dupa un an, iar nu vor functiona diverse.

          Peugeot-ul merita cumparat hdi, nu benzinar.

          Comment


          • Si Mercedesu Cobra e cel mai tare din lume povesti bla bla


            Noua Fabia..sanse f mari sa ia premiul de cea mai urata masina 2015

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Last edited by Allyn_y; 10 March 2015, 13:05.

            Comment


            • Povesti? Conduci un Peugeot? Eu da!

              Cat despre Fabia, aia e chiar draguta, precedentul model trebuia sa ia premiul pentru cea mai urata masina a deceniului.

              Comment


              • De cea mai urata nu cred.Noul model arata mai bine decat cel vechi.Iar mie mi se pare ca arata mai bine decat orice tigaie noua de la Dacia.La interior consola de la climatizare arata...parca e luat de pe Aro panoul si montat acolo.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Buoanele de climatizare sunt nasoale, asa e. Dar restul bordului e acceptabil.
                  Modelele mai dotate au alte butoane la climatizare.

                  Comment


                  • Toti accepta test in anunt...astea's povesti nemuritoare


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Keep walking...

                    Comment


                    • mr K-Asta nu inseamna ca trebuie generalizat

                      @margelatu- prietene tu te auzi ce vorbesti ?! Tu posibil sa nu fi vazut modelele noi de la Dacia si ai facut comparatie cu loganul tau vechi ,aia e altceva.
                      Peste tot e prezentata ca o hidosenie mai ales din spate nu e vb de banalitatea interiorului specifica vw ci de designul exterior in special partea din spate execrabila..
                      Attached Files
                      Last edited by Allyn_y; 10 March 2015, 14:07.

                      Comment


                      • mr K-Asta nu inseamna ca trebuie generalizat
                        Pai eu conduc, tu doar vorbesti. Cine generalizeaza?

                        Ce bot de cartoafa are Loganul , ce fain arata botul de Fabia. Si mai pui si poze de showroom la Logan, iar la Fabia ai cautat cea mai mica poza.
                        Fabia are liniile generale imprumutate de la Audi A1.
                        Last edited by mr.K; 10 March 2015, 14:12.

                        Comment


                        • Tu normal,daca ai tu probleme asta nu inseamna ca au toate ,hai sa radem bla bla
                          in fine nu-mi mai irosesc cerneala la tastatura pe ineptii,ideea s-a inteles
                          Last edited by Allyn_y; 10 March 2015, 14:14.

                          Comment


                          • Nu toate bre, 75% au probleme de genul. De aia si pretul e care e la Peugeot, ca dupa cativa ani nu mai functioneaza in totalitate dotarea interioara.

                            Comment


                            • Originally posted by Allyn_y View Post
                              mr K-Asta nu inseamna ca trebuie generalizat

                              @margelatu- prietene tu te auzi ce vorbesti ?! Tu posibil sa nu fi vazut modelele noi de la Dacia si ai facut comparatie cu loganul tau vechi ,aia e altceva.
                              Peste tot e prezentata ca o hidosenie mai ales din spate nu e vb de banalitatea interiorului specifica vw ci de designul exterior in special partea din spate execrabila..
                              OFF:Am vazut dar nici nu vreau sa mai am treaba cu marca asta .prefer o tigaie poate mai urata decat dacia dar macar sa nu rugineasca.Nu trebuie sa-mi dai dreptate cum nici eu nu pot sa fiu de acord cu tine.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • Daca 308 are aceiasi raza de bracaj ca 307, sa-l ia altii ca eu stau in oras. Sa nu mai zc de becurile care se ard constant (mereu e cate unul in pana).
                                Golful o fi mai scump dar are si reputatie mai solida.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google