Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu asta ași cumpara-o direct.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Eu n-am zis ca e bine sau ca e rau.
      Cat despre km, de unde stiti ca-s reali? Poate are 200k.
      A naibii de putine poze pentru o masina de dealer.
      Ca pret de dealer pentru o masina de un an, sa o vinzi la jumatate de pret, deja naste semne de intrebare.
      O fi preluare de leasing

      Comment


      • intr-un an... Hai sa fim seriosi...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Zici sa ai mai multa incredere in Radacini decat intr-unul de pe hautovit.

          Intoarsa foaia ar fi ca minusuri dpful si volanta cu masa dubla (nu sunt sigur de afirmatie).
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Pai ... e numar de telefon acolo, scrie sa sunati pentru detalii. Intrebati de ce vand aia masina de 12.000 noua, la juma' de pret, dupa doar un an si o sa aflati ca mai e ceva ce nu apare in anunt.

            Comment


            • 125 000 nu 12 000...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • 125 000 nu 12 000...
                125.000 de euro?

                Eu ma refeream la pretul ei de noua (12.000), ca noua ca si kilometri ar trebui sa aiba 0km (zero).

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Stiti ce zice posesorul de Skoda: am mai gasit o piesa de Audi!
                  Asta este ca anuntul ala... Vand Veyron impecabil , singura problema care o are , este problema comuna VAG ( martor Check Engine aprins in bord).

                  Dayuuuuuum

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Pai e 130.000 cea de 691 de cai, noua.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Pai ... e numar de telefon acolo, scrie sa sunati pentru detalii. Intrebati de ce vand aia masina de 12.000 noua, la juma' de pret, dupa doar un an si o sa aflati ca mai e ceva ce nu apare in anunt.
                      Ete preturi de Polo 2014 noi sau aproape noi. Cum sa dai jumate din pret jos pentru 125k de km ?

                      Last edited by mr.K; 13 March 2015, 16:01.

                      Comment


                      • O fi fost pleznita bine...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Pai 125000 km e cam jumate din viata masinii, deci logic ar fi si pretul la jumate.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Ptr romania logic era sa apara anuntul cu un zero mai putin
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              Pai e 130.000 cea de 691 de cai, noua.
                              130k euro ? Daca e vorba de asa , o configurezi in Sua , o bagi pe container si iesi mai ieftin fata de 130.000 de euro .
                              Cu incarcatul mi se pare mai ciudat la noi .

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              Pochet rochet.

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                Tembel de scumpa, aia trebuia sa fie 10-15000 in Germania.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google