Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Allyn_y View Post
    da corect varianta de circuit era cts,dar mie bls-u imi placea
    probabil cu service-urile si piesele e mai greu la ele
    http://www.autovit.ro/cadillac-cts-C21591940.html
    adica daca nu-i rabatezi parasolarele nu ai lumina in habitaclu?!

    are dreptate si stapandelogan. sebring-ul ala e chiar urat.
    Last edited by B997NDL; 13 February 2012, 20:47.

    Comment


    • Bre, CTS e diferit de BLS precum e Golf diferit de Passat. Sunt modele diferite, iar CTS-V nu e musai de circuit, e versiunea cea mai puternica, precum M-ul la BMW sau AMG-ul la Mercedes.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • pt design-ul aproape identic mie imi plac ambele si bls-ul si cts, varianta cts-v nu ma intereseaza ,e de ajuns 150cp )
        din nefericire bls-ul imparte multe componete cu saab si vectra iar motorizarile diesel sunt fiat;
        deci nu sunt 100% americane, pacat de design..

        @PCH: poate iti place asta,ca tot vreai ceva break ;
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by Allyn_y; 13 February 2012, 22:32.

        Comment


        • nici nemtoaicele nu mai sunt asa nemtoaice, plus ca exista Chrysler facute in Germania cu motoare Mercedes. Daca ii intrebi de ce au 3.2 l si "doar" 220 de cai, iti vor zice ca asa fac americanii, motoare mari si putere "mica", iar ele sunt Mercedes
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • nu stiu daca e asa chiar la toti dar..,.oricum pentru un chrysler sau chiar un ssang yong nu este asa rau sa aiba motoare de MB
            dar de la un Cadillac te astepti la ceva mai mult.. ;)
            btw,mie chiar imi place modelul asta de Lancia Lybra
            Last edited by Allyn_y; 13 February 2012, 23:23.

            Comment


            • Lancia aia este prea urata sincer...mai bn un MCV, cu toate ca nu imi plac break'urile...pe asta l'as cumpara http://www.autovit.ro/audi-a6-allroad-C22109287.html
              Last edited by Ph.66.SIX; 13 February 2012, 23:39. Reason: Automerged Doublepost
              "PH-66-SIX"
              Dacia Golan 1.4

              Comment


              • Originally posted by Allyn_y View Post
                pt design-ul aproape identic mie imi plac ambele si bls-ul si cts, varianta cts-v nu ma intereseaza ,e de ajuns 150cp )
                din nefericire bls-ul imparte multe componete cu saab si vectra iar motorizarile diesel sunt fiat;
                deci nu sunt 100% americane, pacat de design..

                @PCH: poate iti place asta,ca tot vreai ceva break ;
                http://www.autovit.ro/lancia-lybra-C19440434.html
                n-as da bani pe asa cv nici batut mai bn iau o solenza din 2005
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • http://www.autovit.ro/renault-megane-C22890677.html ce parere aveti ?
                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • Totusi, chiar 2000?

                    Comment


                    • nu se mai merita o troaca d-aia de 12 ani ... chiar daca schimbi bucse, bielete capete de bara si bascule, dar te trezesti ca iti sare prin capota flansa cu tot cu amortizor
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Originally posted by bossake View Post
                        in banii aia iei o solenza in stare perfecta ;) iesi mult mai bine
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Perfect de acord, insa eu parca as risca sa iau o masina cu MULT mai multe dotari decat solenza (masina aia are dotari fix cat un logan prestige).
                          Intr-adevar intretinerea va fi mai mare la meganul asta, insa chiar se compara vreodata solenza cu meganul respectiv?Si sincer nu m-ar incanta asa mult o diferenta gen 2000 meganul si 2003 solenza.
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • 2005 solenza, pt ca sunt facute si in 2005 ;) , 5 ani si cateva zeci de mii de km in - , cred ca pot fi decisivi ;)
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • si eu as lua meganul ... la anii astia kilometrii nu prea mai conteaza , dar la ce tabla are solnita ... in plus te gandesti la confort si siguranta ...
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Si eu as face probabil la fel. De aia am si pus anuntul ca mi se pare bun pretul, treaba e ca eu chiar si la o masina din asta ieftinache, tot as lua una cu abs, cu 2 airbaguri, cu o relativa siguranta in caz de accident comparativ cu solenza unde tinde spre0, cu un motor decent, cu dotari de bun simt. Normal ca intretinerea va fi mai mare la megane, insa e un pret al calitatii mult mai mari a meganului ala in comparatie cu solenza. Iar intretinerea nu cred ca 'te rupe' la bani, nu vorbim de cine stie ce masina premium gen seria3 sau c klasse.
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google