Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu gandesc in directia ca eu am dreptate, pt ca altfel nu mai aduceam niciun argument.
    Viata mi-a aratat ca e mai ok sa CUMPAR logane (Acum am 7) decat sa iau VW golf 2.0 tdi in leasing operational. (si un leasing operational super avantajos, cum nu primesc decat firmele mari de inchirieri auto).
    Diferenta este ca eu am avut masini in genul astora de le lauda oamenii si le-am dat inapoi. Tocmai pt ca nu functionau corespunzator. In vreme ce loganurile actuale fac treaba mai buna, cu costuri mult mai mici.

    Daca masinile se cumparau in functie de utlitate, ai fi vazut un alt parc auto.

    Repet: esti practic daca ai bani de golf NOU insa il iei sh. Esti doar cocalar sarac cu aere de om practic, daca ai bani de Logan si iti iei golf SH.
    Last edited by IancuMIC; 22 April 2015, 11:38. Reason: fara polemici intre zone geografice

    Comment


    • sper ca articolul sa nu fie off topic
      e despre achizitia masinilor diesel sh


      si asta aviz amatorilor de sh. puteti prinde ceva bun si ieftin.
      Last edited by IancuMIC; 22 April 2015, 11:42. Reason: ordine

      Comment


      • Golful sh e semilux/lux pentru muritori de foame, in rest, pana si zidarii isi permit asa ceva.
        Iar moldoveni buni meseriasi nu gasesti, pentru ca sunt plecati afara, din cauza guvernului pe care-l doare la basketi de zona Moldovei. Nu stau aici sa munceasca moka pentru patroni ca tine.

        Asta fiind benzina, km nu sunt asa relevanti, poti fi si de 2 ori mai multi.
        Si-o permite oricine, chiar si moldovenii saraci.
        Si are sanse mari ca sa fie pe drumuri si peste 15 ani, lucru destul de nesigur pentru un Logan 2 cumparat acum, de nou.
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by IancuMIC; 22 April 2015, 11:43. Reason: Automerged Doublepost;off-topic

        Comment


        • Hai ia-ti tu golf si da-te cu el, ca prea te pricepi la masini, dar ai avut 2 - 3 toata viata.
          Specific zonei: multi nemultumiti. Si de ce? Pt ca ei merita! Asa, prin existenta, si pt ca cine vine, cauta sa-i fure.
          Bagati golfuri, ca alea ie bune!
          Inca astept un contraargument la preturile date de tine, ca vad ca ai uitat. (doar ai spus ca sunt mai scumpe si eu ti-am aratat ca la logan sunt de 2 ori mai ieftine).
          Inca un contraargument in utilizarea de flote. - nici aici n-ai spus nimic
          Inca un contraargument in taximetrie (Alea de merg 500.000 km in oras).
          De aceea zic ca tu vorbesti din ce ai visat candva, fara vreun fel de ancorare in realitate.
          Last edited by IancuMIC; 22 April 2015, 11:45. Reason: ordine

          Comment


          • Hai ia-ti tu golf si da-te cu el, ca prea te pricepi la masini, dar ai avut 2 - 3 toata viata.
            Cate masini am avut bre?
            Cand o sa-ti dau eu sfaturi ce masina sa-ti cumperi, atunci sa-mi livrezi si tu.

            N-am TV de 8 ani :P
            E a sotiei?
            Eu iti spun cinstit, am 4 televizoare in casa, dar nu ma uit decat la canalele de sport si la cele cu documentare.
            Last edited by mr.K; 22 April 2015, 11:07.

            Comment


            • Bine.. Am tv, dar n-am cablu. Si doar 2, dintre care unul e folosit doar pt clipuri audio.

              Baga un CC, ca l-ai identificat bine pt nevoile lui manea. Si aici, fara nicio urma de ironie. Chiar e o solutie super pt cine vrea sa dea peste 13.000 pe o masina.

              Comment


              • CC l-as lua de afara.

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Mai bine un seria 3 decat un CC... parerea mea.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • E cam scumput de intretinut BMW-ul. Eu ma uit la mine, si fiecare revizie e vreo 1200 lei. Nu mai zic cand schimb uleiul din cutie sau daca ma bag la articulatii...

                      Comment


                      • Clar e scump , fratimiu a dat 400 de lei pe schimbul de ulei cu ulei BMW +filtru mann la un 320D, dar la VW o fi mai eftin? Loganul primeste ulei si filtru cu 100 de lei.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Dupa cum poate ati observat, am sters tot ce era in afara subiectului, fara ca nimeni sa fie avertizat; sper ca n-am omis ceva.
                          ...
                          Pe viitor, evitati va rog polemici pe tema regiunilor geografice si a locuitorilor acestora; va promit ca nu voi trece la fel de usor, peste genul asta de discutii, destul de sensibile.
                          Last edited by IancuMIC; 22 April 2015, 12:27.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Originally posted by einstein1984 View Post
                            Clar e scump , fratimiu a dat 400 de lei pe schimbul de ulei cu ulei BMW +filtru mann la un 320D, dar la VW o fi mai eftin? Loganul primeste ulei si filtru cu 100 de lei.
                            La 400 lei e moca. E90?

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google