Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Una noua e 9700 si ceva la promotie, asta are deja 2 ani.
    Last edited by mr.K; 26 April 2015, 13:00.

    Comment


    • la optionale :P , standard ...

      1.2 MPi 85 CP Benzina, Manual Comfort+ 12.887€
      pret cu reducere : 9.787€

      atat costa ce vinde el si zice ca lasa 3000 pentru 2 ani si 10.000km
      Last edited by Costi-bc; 26 April 2015, 13:06.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Cu Rabla, deja aia noua nu mai costa asa mult in plus, ai 2 ani de garantie in plus, variante de finantare mai bune daca nu ai toti banii...

        Comment


        • A aparut modelul nou de i 20 , dealer-ii trebuie sa scape de cele vechi ..

          Are 12 air-bag-uri aia din anunt cum am eu 21 de ani acum .... ))

          Ramanem la Hyundai ..
          Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

          Comment


          • va salut domnilor ! ce parere aveti despre acest passat ? mi-a picat "fisa" pe passat.

            Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

            Comment


            • Roti de CC, dotat foarte bine, dar volanul ala e din alt film. Sau alta masina.
              Pozele sunt prea neclare pentru a-mi putea exprima parerea referitoare la uniformitatea culorii.
              Du-te s-o vezi daca iti place!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • ar trebuii sa aibe altfel volanul ?

                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                Comment


                • Masina are navigatie cu bluetooth, aproape full si nu are comenzi pe volan ?

                  Eu zic, fie si-a montat dupa navigatia ( putin probabil ), fie a avut airbag sofer sarit si la schimbare a montat volan nou. Si inclin spre a 2-a varianta, deoarece am vazut asta pe un Passat din 2010 2.0 TDI, Tiguan 2.0 TSI din 2008...si lista continua.

                  Comment


                  • sa stii , ca am vazut multe passaturi highline fara comenzi volan
                    a 2-a masina pare mai ok.. adica leasingul terminat. are istoric vw

                    Comment


                    • @cll - prima variantă de Zalău pare a fi mașină "tip lego". A doua e mai de doamne ajută.
                      Daca zici ca îți place passat 4 motion si ai impresia ca te ajuta cu ceva, cupara-l urmează-ți visul, reparații plăcute )

                      Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                      http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                      Comment


                      • nu vreau neaparat 4motion...vreau un passat cel putin 2008 cu motoru de 2l diesel si ceva dotari la maxim 7000 cu taxa platita

                        http://www.autovit.ro/ford-mondeo-C36741864.html o alta idee dar parca tot mai frumos e un passat
                        Last edited by cll; 28 April 2015, 21:11.

                        Comment


                        • http://www.autovit.ro/mini-cooper-s-C33660046.html Nice
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Daca doreste cineva un passat din 2007, km in jur de 90k, 100 % reali, verificabil in reteau vw. 2.0 tdi, 140 CP, piele, etc. Pret 7500 euro.

                            Comment


                            • la 2.0tdi sunt probleme cu injectoarele 4 motion e ok ca functionare dar are noxe mai mari ca 2.0tdi normal. atentie si la acest aspect.

                              Comment


                              • Nu toate, sunt 2 coduri de motor cu problema asta, BKP si BMR.
                                La cele noi au injectoare Bosch care nu pica precum Siemens.
                                Conform folclorului, ar trebui sa ne miram ca de extraterestri ca vedem pe strada 2.0 TDI-uri, majoritatea aduse de afara cu 2-300k.

                                Si apoi, cine isi cumpara 2.0 tdi, trebuie sa nu dea toti banii pe care ii are pe masina, sa lase deoparte pentru tubina si kit ambreiaj/volant/rulment.
                                Last edited by mr.K; 29 April 2015, 09:31. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google