Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • probleme mai apar si de la vitzeii ce conduc aceste 2.0 tdi . eu am avut asa ceva si n-au fost probleme.
    Keep walking...

    Comment


    • Cand iti crapa chiuloasa la aproape toate motoarele cu un anumit cod, e problema de proiectare, nu de soferache. Abia din a 3-a incercare au nimerit-o wolfsburgii.

      Apoi, turbina, pompa de ulei, se mai intampla sa pice la un diesel dupa un anumit numar de km, indiferent cum conduci.
      Last edited by mr.K; 29 April 2015, 11:35.

      Comment


      • 241.000 2006 highline: 4 injectoare, turbina.

        Comment


        • Pai in 2006 sunt alea amintite, BKP si BMR.

          Comment


          • SCule, nu altceva. Luasem cateva VW golf in leasing operational, cu un deal excelent. Toate cuplate cu un VW passat oferit aproape moca. Le-am dat inapoi de bune ce erau Pretul era foarte avantajos, insa degeaba e pretul bun daca masinile nu fac ceea ce trebuie: sa functioneze!

            Comment


            • Interesant..

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • doar s-o iei cash. altfel te incurci aiurea cu firma asta care e in insolventa.
                (o stiu din surse sigure)
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Leasingul e de la o firma de leasing, nu de la dealer, dooh!
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Uite alta :
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Toti dealerii trebuie sa scape de modelele euro 5.

                      Comment


                      • Sa vezi reduceri!
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Din cate stiu eu, prevederea legala era ca trebuie vandute pana pe 31 august 2015 toate modelele euro 5.
                          Zilele trecute ma intalnesc cu un prieten ce lucreaza pentru un dealer si imi zice ca totusi, se pot vinde pana pe 31 decembrie 2015.
                          Ca la romani...
                          Reduceri substantiale vor fi, dar nu stim cand. Si cand vor fi, afli ca nu mai sunt masini pe stoc, ca le-au dat pe sub mana aia de la dealer.
                          Asa s-a intamplat recent la dealerul Seat in Iasi, era Leon cu super discount, doar ca nu mai erau masini. Acum sunt masini, dar nu mai e reducerea la fel de mare.

                          Epava asta de ce ar merita cateva mii de euro bune?
                          Last edited by mr.K; 5 May 2015, 12:57. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • O fi postat la suparare sau e din alta lume. Masina aia se vinde aici, cu 8000$ , km similari. Adevarat, motorizari mai mari, dar merge si cu e titlu fara accident.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • ***Acte in regula pentru recarosare ****
                              in primul rand , apoi mai ai o cutie automata buna cica , un motor de 2.5 tedei, ca poate o ia pe ulei , jante , etc ...

                              prost e cine da , nu cine cere. pozele par din 2013 , deci inca nu s a vandut ...
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                cam cati km reali sa aiba?
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google