Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au aparut si pe aici ascutitori d-astea, dar cine e prost sa foloseasca masina de golf, in loc de vapor, cand nu ai taxe si parcari ca in centrul Bucurestiului. Doar aia fara bani, ca se uita la consum.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • ptr drum lung si drept, intotdeauna un motor mare este de preferat, ptr noi, europenii, cred ca un 2 litri este suficient.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Um BMW cu motor de 2 litri e suficient si in USA. Doar ca e prea scump fata de ce produc ei.

        Comment


        • Numai ca nu gasesti BMW cu motor sub 2.5, aici. Poate ultimele modele turbo, nu m-am interesat.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Am cunostiinte si eu in America, aia fac naveta zilnic in alte orase... au nevoie de masini simple si fiabile, deci motor mare, tehnica cat mai putina si simpla.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Sunt si 320 twin power de vanzare in USA. Se dau si ei cu lumea.


              33.000$, pret bun raportat la euro, fata de Europa.

              Comment


              • suntem intr-un off topic grav.
                ce motoare mari ? il contrazic pe dark, au cam inceput sa se uite toti la consum ca nu mai e 30 de centi litrul. e plina america de japoneze ( nu gtr-uri ), coreence...etc. si asta am vazut in multe orase. poate exceptie fac Miami si LA, fiindca acolo stau in general columbenii, ioan niculaii, tiriacii, plus toti lautarii.

                Comment


                • Trompete nefiabile sunt si aici. Astia au inceput primii sa inteleaga ca o masina fiabila, in conditiile actuale de piata, este o idee proasta, dar repet, truck-urile inca sunt beton, pentru ca piata o cere.
                  @mr. K: o europeana de import, noua, cu mai multe optionale decat una vanduta in europa, este mai ieftina aici, iar ca putere de cumparare, America inca e peste singura tara din Europa, care e considerata locomotiva (Germania). Creditele se dau foarte usor, salariile sunt mult mai decente, deci nu pretul e problema. Pe strazi vezi masini mai frumoase si mai interesante. Ata ca sunt o natie de patrioti, care vor numai produse Made in America

                  Ndl: tu poti sa te contrazici oricum, doar ca cunosti America mai putin decat unul care a vazut doar 3 filme cu cowboy, la viata lui...sau cel putin, argumentele mai mult sau mai putin rautacioase, asta sugereaza.
                  Last edited by darksid3; 9 May 2015, 23:11.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • o cunosc mult mai mult decat crezi tu. dar nu intru in polemica fiindca chiar nu ma intereseaza ce conduc americanii. dar am vazut de-a lungul a opt ani ce masini se conduc pe acolo. cred ca in filme, cum zici tu, conduc muscle caruri si diverse camioane. vorbim de orase, nu de taranii lor, care duc oile cu "truckul".

                    Comment


                    • Si eu tot de orase vorbesc si sa stii ca de pe vapor, nu se vede bine. Ci cand traiesti si muncesti acolo, cand esti printre ei, nu musafir
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • stiu, e 2010, da nu vad prea mule "americance" in topul ala.

                        doar 4 din 10 ?!

                        Comment


                        • Lasa-ma cu internetul. Conform presei si in Romania, economia poate sa duduie si sa fie pe plus. Eu ies acum in parcare si fac doua-trei poze, apoi te pun sa numeri japonezele. Te tine?
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Acu' ceva posturi ai explicat cu detalii ce era de stiut (sau ce era stiut de unii) ca nu poti compara pur si simplu o masina cu un raport cp/l mai bun decat alta si s-o declari pe prima castigatoare.
                            Imi aduc aminte de o emisiune (de americani facuta) cu top 10 masini cele mai bune din lume, unde pe langa ceva masini bine cunoscute mai era si un Fiesta Sport si o Alfa (nu mai retin exact).
                            Pai cum dracu au ajuns alea in top 10? Greu de gandit pt unii )
                            Nu se leaga totul de cp

                            Comment


                            • Evident, dar unii sunt obisnuiti doar cu surprizele Turbo si posterele de pe pereti, cu Bugatti
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Originally posted by darksid3 View Post
                                Lasa-ma cu internetul. Conform presei si in Romania, economia poate sa duduie si sa fie pe plus. Eu ies acum in parcare si fac doua-trei poze, apoi te pun sa numeri japonezele. Te tine?
                                1. am inteles ca stai in las vegas.
                                in romania nu iei pulsul tarii in fata hotelului rex din mamaia.
                                2. poti sa fotografiezi ce vrei. corect ?

                                in 2014 situatia e si mai albastra.
                                The Toyota Camry was America’s most popular car in 2014, the 13th consecutive year in which the Camry has led all passenger cars. The Camry ranked fourth among vehicles overall, trailing only three pickup trucks.• Camry volume represents a six-year high• Accord volume shoots up to seven-year high• Corolla leads all small carsCamry volume rose to a six-year high in 2014. With a 5% increase in the lead-up to a MY2015 refresh, the Camry outsold its nearest rival, t…


                                si nu este "netul", sut site-urile lor cu date reale.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google