Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2007 e ala cu spate de dric, din 2008 mai arata a masina si din spate.
    1.4 de 90 CP are fapt are 87-88 CP. Are un coleg, e cea mai ciudata masina de la firma, chiar iti place?
    La preturi de Citroen nu ma pricep, eu personal n-as da mai mult de 3000 de euro asa ceva.
    Last edited by mr.K; 11 June 2015, 11:40.

    Comment


    • ideea e ca stiu masina de noua, cunosc istoricul complet, multe i-au fost schimbate, ar fi doar discurile fata si placutele care sunt la cel mult 100 euro
      mi-ar fi de ajuns ce dotari are, de rugina nu cred ca vorbim, nu e lovita
      cere cam 3500 eur
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Sam iti iei masina ma?


        Sent from mobile
        Keep walking...

        Comment


        • LA 3000 ar fi o treaba cinstita cred, vezi si tu ce gasesti pe autovit din anul ala.
          La 3500 ar fi o afacere pentru vanzator.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • eu ca si cumparator ma intereseaza sa trag pretul in jos, evident ca pe acelasi principiu invers proportional merge si el

            ma gandesc ca merita 3500 in ideea ca stiu cum a avut grija de ea
            orice alta masina de pe autovit la 3500 euro imi ridica destul de multe semne de intrebare, ce-i nou e lovit, ce-i vechi e obosit
            si majoritatea sunt clase mici

            gioni, caut sa dau intai loganul, sa vad ce mare suma iau pe el
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • eu zic ca merita 3500 daca are doar 60 de mii. serios. si sunt masini bune.
              unii zic ca face 3000. daca le oferi 3000 pe loganuri, stramba din nas. sa fim seriosi, nu se compara.

              @mr.K de ce daca e din 2007 are spate de dric ?!
              a femeii mele e din 2006 si e aia cu spatele rorund.

              sa mai ziceti voi ca una sh nu merita banii. lovita de 2 ori... o data destul de rau, ca a intrat intr-un copac.

              http://www.4 tuning.ro/masini-tari/masina-lui-mr-bean-s-a-vandut-cu-12-milioane-chiar-daca-a-avut-2-accidente-26540.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_235313

              mi se pare ca mr. Bean are numere de bulgaria, de ruse.
              Last edited by B997NDL; 11 June 2015, 16:33. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • si o prietena si-a luat de curand un C4 coupe, din 2006 cred, 1.6 HDi la 200.000km, inca ii merge foarte bine si e foarte mandra de el, a schimbat placute si discuri de frana, a avut problema cu ceva senzor care a costat 100 de lei si cam atat.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Mereu mi-a placut Citroen, par ele ciudate sau pe dos fata de restul dar au ceva aparte si sunt inchegate ca masini. Are totusi 8 ani, trebuie sa te astepti sa mai cada una, alta.....poate nimicuri dar se aduna. Cat mai jos pretul cu atat mai bine.

                  Comment


                  • mie mi se pare ok 3500 daca masina are asa putini km. ce o trage maxim in jos este motorul. generatie veche consuma mult nu trage deloc.
                    spun ca face banii in special ca ai garantia 100% ca km sunt reali. cand iei o masina fara sa cunosti proprietarul e extrem de greu sa gasesti ceva unde sa ai garantia 100% ca sunt reali.

                    este coupe sau 5 usi?
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • E naspa motorul. Lenes si gurmand.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        ....

                        @mr.K de ce daca e din 2007 are spate de dric ?!
                        a femeii mele e din 2006 si e aia cu spatele rorund.

                        ............
                        Arata aiurea cu muchia aia la imbinarea dintre plafon si luneta, se asorteaza perfect cu masinile de la pompele funebre.
                        Mi-a placut si mie un C4, moldelul ala rosu.
                        Attached Files
                        Last edited by mr.K; 12 June 2015, 09:42.

                        Comment


                        • masina e in 5 usi
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Legat de C4: http://www.ebay.co.uk/gds/7-Tips-on-...7989287/g.html
                            Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
                            "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

                            Comment


                            • Zic si astia.
                              Avoid the 1.4-litre petrol engine.

                              Comment


                              • Si aici am mai gasit informatii utile: http://c4owners.org/plugins/faq/faq.php?0.cat.4.1

                                C4 1.4 Petrol. - These are prone to cylinder head failure
                                Mie personal mi-a placut si inca imi place C4 Coupe. Intr-o vreme eram tentat de asa ceva dar pana la urma am renuntat la idee.
                                Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
                                "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google