Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In functie de unde o cumperi, kilometrajul e verificabil, la fel si reviziile si accidentele posibile (masinile de leasing din Vest sunt intretinute la reprezentanta si se vand la licitatii cu 120 000 km in 3 ani de exemplu)
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Aia e masina de 3000 -3500 cel mult. 5200 o sa ia daca se duce undeva unde-s multi oameni prosti. In Bucuresti sunt chitrosi si prosti
      Ba mai mult, eu n-as lua motor de 1.4 de la citroen. E lent si face figuri. Degeaba are 50.000 km daca masina-i ca o ceapa mergatoare.
      De la citroen doar HDI, de preferat fara FAP. Si ala n-are moarte, consuma putin, revizii ieftine (400 lei am platit la ultima revizie al unui Citroen fara FAP).

      Comment


      • m-a luat durerea de cap citind descrierea.

        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
        sigpic

        Comment


        • Nu merita 5000 de euro poate masixm 3000.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • E un Kiss fm probabil sau Laureate Plus cu ceva adaugiri dupa, oricum nu are AFU. AFU a venit cu ABS Bosch 8.1 la Logan PH2.

            Comment


            • 4,5l/100km inafara si 5,8 in oras pe proba

              Asta e cu capul, cu 5000 de euro, din 2008, cumperi: Golf, C'eed, Linea, i30, C4, Focus, Fabia, Leon etc. Sau Symbol/Logan/Sandero la un pret mult mai mic.
              Last edited by mr.K; 7 July 2015, 13:40.

              Comment


              • e un taran coclit semianalfabet, se vede din descrierea pe care a facut-o masinii, suspensie sport de fabrica, schimba ca in prima zi
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Loganul are ''pachet drumuri grele'' ?!

                  O masina care merita: http://autovit.ro/anunt/volkswagen-p...-ID7GeBAl.html

                  Comment


                  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    m-a luat durerea de cap citind descrierea.

                    http://olx.ro/oferta/dacia-logan-1-4...tml#a915baaee1
                    maxim 2500! asta ca are suspensie sport si pachet drumuri grele!


                    Originally posted by Andyno View Post
                    Loganul are ''pachet drumuri grele'' ?!

                    O masina care merita: http://autovit.ro/anunt/volkswagen-p...-ID7GeBAl.html
                    Arata bine (in poze) daaar...maine poimaine face 15 ani... vechi fieru`! Eu nu mi-as lua o asa vechitura!
                    Last edited by jonnie007; 7 July 2015, 16:18.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Ce ziceti, merita?

                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Comment


                      • NU!

                        De banii aia iei un Opel Corsa.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Originally posted by aris86 View Post
                          2300 lei, poate.

                          Comment




                          • Arsa asa si-asa , putin , cat de cat.... Iese la vopsea si polish .

                            Preferata mea , mai frumoasa decat E46


                            Alta ceva mai scumpa , poate numarul kilometrilor justifica pretul....

                            Comment


                            • i-a siliconat volanul, dar scaunele nu prea le arata.
                              nu stiu daca km sunt reali...

                              Comment


                              • Asa de frumos acel C-Classe, l-as cam vrea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google