Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cati dintre voi ati condus Corolla aia de o tot laudati ? Asa pe mai multi km ? Sau doar ati auzit ca e OZN ? E praf.
    Asa ca ia o aspirina, incearca Corolla aia, si vezi ca nu mai e chiar asa.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • am condus eu una identica , din 2005 , unic proprietar , o vinde cu 3000 , 70000 km. odihnitoare la drum lung , stai bine in scune , sta bine pe drum. daca nu aveam opelul o cumparam eu. taxa pe la 250 de euro. de cand o are a schimbat un rulmet spate - 700 ron, consumabile ieftine, piese scumpe dar de calitate. asta e. eu zic ca e mult mai buna decat un logan , dar e mai joasa (daca faci sporturi extreme , off-road) nu o cumperi.
      Last edited by Costi-bc; 17 July 2015, 15:27.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment




      • Ce o fi cu sareta asta?! Nu e nimeni pe aici din Prahova ca sa o vada?
        Keep walking...

        Comment


        • ori era de dezmembrat , dar a reparat o ca iese mai bine , ori era masina de firma si "fugea" cu ea pe unde era nevoie...
          http://www.dezmembrarimasini.ro/pies...autor-iliescu/
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • la care te referi ? ca deschide o pagina plina de masini

            Comment


            • ImageUploadedByTapatalk1437210603.059828.jpg
              La asta Nedelica!



              Sent from mobile
              Keep walking...

              Comment


              • asta am inteles... masina arata bine si omu' pare relativ onest.
                il intrebam pe Costi-bc ce voia sa spuna cu linkul ala.

                Comment


                • Originally posted by jonnie007 View Post
                  http://autovit.ro/anunt/skoda-octavi...tml#682579f25d

                  Ce o fi cu sareta asta?! Nu e nimeni pe aici din Prahova ca sa o vada?
                  Masina e "petarda". Sigur a fost lovita bine si are probleme grave, care vor fi observate fie la fata locului, fie dupa 1, maxim 2 luni. Nu cred ca isi ia cineva o masina la 22.000 euro, 2013, o vinde peste 2 ani, cu 45.000 km, cu nici macar 12.000 euro... Masina asta "ar trebui" sa mai aiba garantie. Pe istoric, mai mult ca sigur, nu se va gasi reparatia ( nu cred ca a facut-o in reprezentanta, unde costa o gramada de bani, mai ales o Octavia ).
                  In plus, anuntul este de 2-3 luni ( de atat timp stiu eu ). Chiar nu s-a gasit nimeni, in 2-3 luni, sa cumpere aceasta MOKAZIE ? ( nici un samsar, care sa o revanda cu macar 1000 in plus ? )

                  Comment


                  • jonnie007, in aceeasi zona (spalatorie, gard verde, acelasi trotuar), anul trecut, erau cateva masini vandute pe autovit. Toate erau lovite si reparate ulterior (asta specifica in anunt). La Skoda postata de tine, nu scrie lucrul acesta, dar e posibil sa fie la fel

                    Desi nu stiu cat ofera Skoda garantie, masina ar trebui sa mai aiba ceva garantie, coreland cu faptul ca garantia standard e de 2 ani, iar lucrul asta nu e specificat in anunt.
                    Last edited by Crs. Sandel; 18 July 2015, 16:29.

                    Comment


                    • eu in anunturile alea multe {puse de aceeasi persoana} aratam ca omul cu asta se ocupa. cu dezmembrari. ori a luat o la "pachet" si a refacut o , ori era de firma si tracta cu ea , etc
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Ofertele S-h De Pe Autovit

                        4 ani au garantie! Ca e petarda nu incape indoiala...
                        Dar daca a fost trantita...iti dai seama imediat la fata locului...oricata arta ar fi pus in reparatie!

                        Ma tot uit dupa ceva cu motor de 2000...dar nimic serios la orizont... Nici aici...nici afara! De 1.6 sunt pe alese...


                        Sent from mobile
                        Last edited by jonnie007; 18 July 2015, 19:11.
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Ceva pareri: e mult, e putin? Merita? Prietenul meu a vorbit si a zis ca are istoric la service, la telefon persoana i s-a parut de buna credinta. Acum, sa vedem daca si in realitate (face to face) e la fel. Urmeaza sa ii trimita un mail cu toate caracteristicile masinii.

                          Dar astea:
                          - a doua
                          - a treia
                          - a patra ?
                          Last edited by Crs. Sandel; 20 July 2015, 14:13.

                          Comment


                          • Petrada de masina, cauta un focus sau golf.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Cam toate miros a tzeapa... a 3-a poate, desi cred ca in descriere sunt basme!
                              Cauta ceva de provenienta Ro. Tot ce e adus e 100% masluit.


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Originally posted by einstein1984 View Post
                                Petrada de masina
                                In ce sens?

                                Originally posted by jonnie007 View Post
                                Cam toate miros a tzeapa... a 3-a poate, desi cred ca in descriere sunt basme!
                                Cauta ceva de provenienta Ro. Tot ce e adus e 100% masluit.
                                De faza cu masluirea stie si el, prefera oricand sa aiba 300 000 km, dar sa stie ca sunt reali. Si mai ales la diesel, kilometri aceia par putini. Mersi!
                                Last edited by Crs. Sandel; 20 July 2015, 14:47. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google