Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Degeaba ai lambo doors daca nu ai pe toate usile. Aidepuiimei. Cand am vazut vinilinul ala pe scaune deja m-au luat lipiturile de vara, mers in bermude. E foar pentru pasionati si fini cunoscatori masina

    Comment


    • Airbag genunchi şofer? Really?
      Are şi icoană pe bord.
      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

      Comment


      • O portocala.

        Comment


        • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.




          Frumos Focusul !
          Last edited by vdmihai; 8 December 2015, 18:49.
          sigpic
          !

          Comment


          • Daca baga astia de la excell anunt pe forum se imbogatesc. 105 cepe si 150 de torcsi... Pffff

            Comment




            • Recordul de kilometri măsluți identificat de Car Pass în Belgia face referire la un Mercedes-Benz C 220 CDI din 2005. Kilometrajul acestui vehicul a fost dat înapoi de la 585.844 km la 167.562 km, o diferență de 418.282 km. Nici mașinile noi nu scapă de această practică.Uun Opel Vivaro din 2012, a avut dat kilometrajul înapoi cu 304.029 km, de la 363.690 km la 49.326 km.

              Mai mult decât atât, există cazuri în care autovehiculele au kilometri dați înapoi de două – trei ori, odată cu fiecare schimbare de proprietar.

              Comment


              • Originally posted by vdmihai View Post
                Frumos si loganu, daca nu stii cat de ciocanita a fost masinuta. Bine, nu ca ar conta prea mult.
                Misto faza cu motor special refacut, regulamentul cupei zice ca nu ai voie sa modifici nimic fata de fabrica desi toti le au manarite.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • before: http://www.autobidmaster.com/carfind...E_NEWBURGH_NY/


                  after: http://autovit.ro/anunt/audi-s4-ID4p...tml#bdb5dd133a

                  Comment


                  • si il aducea din sua ca sa faca profit in romania ?! ai idee cat e shipingul ? au aceeasi capacitate si an de fabricatie si ai dedus ca e aceeasi ?

                    Comment


                    • asta i seria: WAUBGAFL2DA180218

                      Comment


                      • Ba chiar se pot face bani frumosi cu masini din sua, atat ca trebuie sa cuosti legislatia altor tari
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • cred ca dcoar shipingul e vreo 3000 de coco. inde mai e profitul ?
                          si problema deriva din faptu ca la ei orice surub are pasul in diviziuni ale unui inch. deci ale noastre, in sistem metric, nu se potrivesc. comanzi suruburi in sua ?!

                          Comment


                          • Postul tau l as putea incadra cu brio la Perle. Daca masina este europeana si e destinata pentru piata din sua, nu inseamna ca filetul e diferit. Am adus in Romania, trei masini si cu nici una n am avut probleme ca nu se potrivesc suruburile.
                            Shipping ul e cantitate neglijabila in proces, vama te rupe daca nu stii pe unde s o aduci.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Comment


                              • Inteleg, enorm de multa munca, pasiune, sudoare.. Dar 100.000 euro parca e cam mult.
                                Masina e spectaculoasa. Am vazut-o live..
                                My Ride ! B - 29 - TmT

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google