Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Andyno View Post
    Mergi frate pe Logan. Ai fiabilitate, tabla galvanizata, etc.
    pai arata-i masina ta , flocosul. nu e buna ?

    am focus de 50.000 km , nici o problema. 1.8 tddi.
    astra h 1.4 benzina 7000 km nici o problema.
    logan 1.6 + gpl 370.000 - toate problemele , caseta de directie si cutia de viteze nu au fost schimbate. atat. totusi loganul il consider cel mai fiabil. desi are aripi spate reparate de 2 ori si schimbate o data.
    Last edited by Costi-bc; 7 March 2016, 22:56. Reason: Automerged Doublepost
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


      Vi se pare cunoscuta?

      Comment


      • Ce frumusete! Absolut incantatoare carutza!

        Cotiga de cocalar cu acte-n regula.
        Keep walking...

        Comment


        • Nu prea se mai impaca cu benzina in rezervor, cred ca merge pe carbuni..

          Comment


          • Este printre cele mai hidoase masini pe care le-am vazut.

            Comment


            • Asta cica ar fi prestige
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • In viziunea lui e Prestige. Dar mai mult ca sigur e un Preferance sau Ambiance.
                P.S: Tips-ul de la toba e cireasa de pe tort

                Comment


                • E ambiance toata ziua... Fara geamuri electrice, fara proiectoare.

                  Comment


                  • electrica e doar bobina

                    Comment


                    • ala a scris numai tampenii in tot anuntul

                      km reali , fiscal la zi ... sa-l creada mutu
                      aia e o masina de firma (sau macar a fost) , birjarita de cativa agenti de vanzari si apoi vanduta la valoarea corecta (cam o mie de euroi) , care cine stie cum a ajuns prin capitala la vre-un samsar.
                      Last edited by Costi-bc; 10 March 2016, 16:51.
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • corect.. dupa numar e de la o firma la care agentii "alearga" pe toate coclaurile, iar acum o da de prestige..ca sa nu mai zic de numarul de pe spate, care indica faptul ca a mai avut si un "contact"..

                        Comment


                        • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                          ''DUPA CE AM RECITIT APROAPE CA NU IMI VINE SA O MAI DAU'' )))

                          Comment


                          • la 2500 Eur as lua doua..
                            Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                            Comment


                            • Unii sunt atat de prosti...gresesc si un banal anunt...
                              Keep walking...

                              Comment


                              • La prima vedere, masina e ok..DAR, asa trebuie sa arate volanul la 81.000 km?..intreb si eu..
                                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google