Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prea scumpa in comparatie cu ce?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • In comparatie cu ea insasi. N-as da 7500 pe masina asta.

      Comment


      • Daca e fara accident, iar km sunt reali, e un pret bun, desi pomeni nu se mai fac demult, asa ca...eu am unele retineri ca totul e ok.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • http://autovit.ro/anunt/skoda-octavi...tml#96bbfc2acb cam ieftina?

          Comment


          • 1,4-80cputurosi, 171 de mii, 6 ani; e prea mult. Pe gaz, chiar ca e racheta
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Pai, nu le vrea nimeni, de asta sunt ieftine.
              Octavia 1.4, Golf 1.4 aspirat, Megane 1.4 mpi-prea grele pentru puterea lor.
              Astra 1.4 90CP, C'eed 1.4 100CP, Corolla 1.4 97CP-macar se misca decent.

              Comment


              • Germania e plina de Golf 1.4 (IV, V, VI), Cehia e plina de Octavia 1.4, Franta e plina de Megane 1.4, Romania e plina de Logan 1.4.

                Ce nu e in regula aici?
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Loganul 1.4 e mai usurel, plus ca la romani motorizarea asta a prins fiind una din cele 2 existente la lansare, asa avusese si Dacia 1310 dinainte .

                  Golf 6 1.4 e tsi, eu n-am vazut aspirat, dar poate fi.

                  Cat despre Megane 1.4, Octavia 1.4-au fost alese din economie, nestiinta sau ambele.
                  Megane e 16V, dar tot e greoi.

                  Comment


                  • Germanii sunt patrioti, francezii n-au descoperit VW, cehii au un fel de VW, romanii nu-si prea permit mai mult de Logan.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Golf 6 1.4 e tsi, eu n-am vazut aspirat, dar poate fi.
                      E si tsi, dar varianta de baza e 1.4 16v 80cp. Te minteam eu pe tine?

                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Nu toata lumea vrea masini cu motoare mai tari de 1.4.

                        Comment


                        • Ma duc azi sa o vad pentru cineva. Motorul chiar daca are 80 cp...trage ok. Masina goala are 1.1 tone

                          Comment


                          • Cum sa aiba, ma, 1.1 To? Ce, e Logan? Are 1.3 To.

                            Daca nu o confund, masina aia este de vreo 3 luni la vanzare, iar prima data a cerut pe ea 7000E. Stiu asta pentru ca tot caut un Golf 6 sau o Octavia cu motor de 1.6 MPI. Cred ca am mai multe sanse sa gasesc un unicorn...
                            Last edited by vitriol; 31 August 2016, 11:04.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment



                            • Mai tin si proprietarii la pret.

                              Comment


                              • ce vad azi: http://www.olx.ro/oferta/opel-astra-...tml#b8a7a9a9bb

                                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google