Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am inteles, merci.

    Mi-am bagat nasu' putin pe audiclub...se pare ca problema cea mai mare o reprezinta halitu' de ulei, la unii s-a lasat cu inlocuiri de pistoane si segmenti la cca. 100.000km la bord datorita unor consumuri de ulei fantastice...

    Comment


    • Nu e dracu asa negru, cine stie ce cioarse si-or fi cumparat unii.
      1.8 T avea probleme cu ungerea de exemplu, 1.8 tsi nu are probleme de genu'.

      Comment


      • Poate diesel 2.0 TDI nu haleste ulei, e si asta o optiune de luat in seama.

        Comment


        • Exclus diesel-uri, nu sunt fan, indiferent de marca.

          Comment


          • Originally posted by Kojak View Post
            ...se pare ca problema cea mai mare o reprezinta halitu' de ulei, ...
            Si asa tie iti place sa schimbi uleiul des. La asta doar completezi. [emoji2]

            Comment


            • De ce ? te rupe la buzunar cand pica vreun injector/turbina ceva , este ?
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Nu musai...pur si simplu nu-mi plac...pure petrol all the way!

                Comment


                • Problema arhicunoscuta cu papatul uleiului la wv; ca unii nu vor sa auda de asa ceva e alta poveste. 3 bucati am in familia largita, un pasat, un golf 5 si o geta. Niciuna mai veche de 5 ani. golful e cel mai gurmand.
                  Last edited by IancuMIC; 22 September 2016, 21:48.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Toate's motorine sau e si vreun benzinar printre ele?

                    Comment


                    • ...un golf 5 si o geta. Niciuna mai veche de 5 ani
                      Acu, nu vreau sa fiu carcotas, dar daca e Golf 5, are minimum fo' 7 anisori, deja e la scoala.

                      Comment


                      • Sau un 5-ar de-asta:



                        ...desi sa fiu sincer B8 imi place mult mai mult ca design

                        De seria 3 sa n-aud, ma simt super inghesuit inauntru, inclusiv la sofer.

                        Comment


                        • Originally posted by Kojak View Post
                          Toate's motorine sau e si vreun benzinar printre ele?
                          Toate diesel.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • De Lexus ce zici ?



                            Sau Infiniti (legendar de fiabile chiar daca consuma putin mai mult decat "fratii" lui de aceeasi capacitate cilindrica)

                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Cred ca intretinerea e rupere la alea. Putine oferte de piese de schimb pe AM, esti nevoit sa iei doar OEM.
                              In plus, Lexusul ala de "70.000km" in 10 ani imi pare revopsit in totalitate. Oricum exclus sa aibe kilometraju' ala...poate 700 mii.

                              Ford-urile cum se prezinta? Mondeo, in speta.
                              Last edited by Kojak; 22 September 2016, 22:08.

                              Comment


                              • Nu cred sa fie intretinerea mult mai scumpa fata de un vw sau bmw ori audi.
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google