Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar s90? erau parcate in spate la reprezentata...cica le baga la vanzare pana cand o sa fie lansate oficial.
    Attached Files

    Comment


    • apropo de masini scumpe. o cunostinta si-a luat a5 de 8 luni vechime , 20.000 km , masina de showroom/reprezentanta din jermania la juma de pret. vre-o 30.000 euro. 2.0tdi e adevarat , dar asta si cauta.

      Originally posted by kubala7 View Post
      De ce sa arunci banii pe Ford cand exista asa ceva : http://autovit.ro/anunt/audi-a6-ID7G...tml#81cf6b4292

      Am facut acum recent cateva sute de km cu un din-asta doar ca era 2.0tdi, comfort, spatiu, dotari si tot ce vrei, nu ai cum sa compari mondeo sau octavia niciodata cu asa ceva.
      ADEVARAT ! daca tot dai un ban macar stai in fata.

      Originally posted by Costi-bc View Post
      si revenind :
      Anunt IMPORTANT !

      caut logan (sau sandel) cu gpl , taxa platita si fiscal. pret maxim 2500 , an de faricatie 2008+. nu conteaza km , culoarea , optiuni sau micile imperfectiuni.
      stie cineva ceva ?
      de asta ce ziceti ?
      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
      Last edited by Costi-bc; 23 September 2016, 16:49. Reason: Automerged Doublepost
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Sincer baiatul. Merita. Daca scade banii pentru polishare profesionala, cam 2500 face. Si jantele ar merita 400 de euro daca sunt in regula.
        Last edited by Fanez; 23 September 2016, 16:58.

        Comment


        • Un anunt sincer , cum rar gasesti in ziua de azi . Masina , zic eu , arta destul de ok , iar cu o intretinere adecvata , probabil ca va mai merge inca pe atat .

          Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

          Comment


          • O fi sincer anuntul, dar, sa avem pardon, pretul corect pentru masina aia este un tichet rabla.

            Daca te chinui putin, gasesti o masina corecta pentru banii aia.
            Last edited by vitriol; 23 September 2016, 19:34.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Ma chinui de vre-o 2 saptamani. Am vorbit la telefon cu zeci de vanzatori si am vazut cam 10 masini prin tara. Ma duc s-o vad si p'asta , macar e aproape. Sincer preferam faceliftul , dar si cu gpl si cu taxa platita si in mintile ei nu prea gasesti.

              poftim tzeapa : http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#24d1677729

              raspunde un batrinel amabil si iti da orice informatie doresti.omite sa spuna ca masina a facut taxi. botita de zeci de ori. pom de craciun in bord , ac nu merge (parca baga rece zice , ieri baga ...) etc
              Last edited by Costi-bc; 23 September 2016, 19:44. Reason: Automerged Doublepost
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Pai tu ai si o misiune dificila. E greu de gasit o masina buna, dupa 2008, in 2500E.
                Mai ridica putin plafonul cu fo' mie dă ieuro si nu te doare capul.
                Last edited by vitriol; 23 September 2016, 20:02.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Nu mai gasesc poza cu anuntul care era pe ea. Zicea ca vrea 1750 euro, taxa ar fi 110 euro, nu mai stiu nici km dar pe langa 200k, scaunele pareau noi (parca de Logan ), mansonul de la schimbator era varza. In rest arata destul de normal.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Deci...am fost ieri dupa acest Rover http://autovit.ro/anunt/land-rover-r...tml#a388634372

                    Am ajuns in Bv in jur de 16.30, dupa ce am stat pe serpentine blocat..un tir cu lemne s a rasturat intr o curba pe un turism
                    Dealer-ul care se ocupa si de Tiriac auto rulate si Hyundai...lucra la Ford ))
                    Baietasul...cam trist de zici ca am venit sa cumparam masini gratis...mutalau si nu stiu nici ca masina are trapa panoramica!
                    In fine, am dat 2 ture prin spate pe macadam cu evoque...2.2 190 cp, masina tipla interior exterior (dar un far aburit intr un colt), piele, full de full ptr 2013 si 1120 km bord. Masina chiar tragea foarte bine in modul sport la 190 cp si 4x4.
                    Am ''batut'' palma si am trecut putin la negocieri. Tiriac auto rulate nu a lasat nici 10 euro si nu se accepta virament in euro. Se accepta lei la cursul Tiriac Bank la cursul de 4.52 euro...adica un plus de 500 euro peste pretul afisat. In fine masina o sa primeasca o revizie moca si o baterie noua. Am luat factura proforma si avem timp pana luni sa dam un avas. Am plecat foarte, foarte dezamagiti de la Dealer..un kkt de om fara nici un chef de viata.

                    Am mai test acolo in parcare: http://autovit.ro/anunt/mercedes-ben...tml#dda534b3bf O MARE PANARAMA DE MASINA...mult mai ok este un DUSTER! senzori de parcare cu afisaj pe bord de 100 lei.

                    Si daca tot eram la ford...hai si noul Ford Edge...Fratilor...o GLUMA DE MASINA! un interior cu niste plastice de tot ................ si cu un sistem audi hi-fi Sony ))))...in afara de design exterior nu are nimic bun...zero!!

                    Plec intr o ora dupa: http://autovit.ro/anunt/audi-a7-ID7G...tml#d867800d23 si http://autovit.ro/anunt/audi-a6-ID7G...tml#6d09aa10eb
                    Last edited by Andyno; 24 September 2016, 09:33.

                    Comment


                    • Cum adica Mercedes-Benz GLK 220
                      O MARE PANARAMA DE MASINA...mult mai ok este un DUSTER!
                      D-asta voiam sa-mi cumpar eu.

                      Comment


                      • Si ti-ai luat Logan

                        Comment


                        • a preferat sa pastreze 40.000

                          Comment


                          • Da. Loganul e ca un hobby. [emoji2] [emoji2] [emoji2]
                            Nu merita diferenta.

                            Comment


                            • Originally posted by Gabi GL View Post
                              Un anunt sincer , cum rar gasesti in ziua de azi .
                              Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk
                              stii ce bine functioneaza si psihologia inversa? plus ca in general are mai multe bube dar "el nu se pricepe" .

                              Comment


                              • Cel putin nu încearca sa te prosteasca în fata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google