Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fă o comparație cu asta: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...er=1&fnai=prev

    Comment


    • Originally posted by vdmihai View Post
      Prestige fara climatronic ... interesant.

      By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Nu e prestige, e SL10 european (Dacia 10 years)
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • ce SL10 european? nu e Sandero?
          Prowd of my new wheels!

          Comment


          • Daca ala nu stie ce vinde, e clar ca "primul proprietar".

            Comment


            • Asta e.
              Fiche technique Dacia Sandero 2 II 1.2 16V 75 SL 10 ANS 2015, retrouvez la liste des caractéristiques techniques de Sandero 2 II 1.2 16V 75 SL 10 ANS, consommation, performance …

              Comment


              • n-am stiut. mea culpa
                Prowd of my new wheels!

                Comment




                • Credeti ca merita banii? Intretinerea este scumpa? Din ce am auzit este fiabil, iar de putere nu mai spun..

                  Comment


                  • asa de o distractie nu merita. devalorizare mare , clienti putini in ro pentru ea , consum mare , etc
                    pe termen lung va manca bani multi. numai o pereche de anvelope costa 1000 de euro.

                    asta merita ca o a2a masina. sa o scoti de 5 ori din garaj pe an si sa o incalzesti bine sa te tragi cu ea ...
                    iti permiti ?
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Normal ca va fi a2a masina. Ca si masina de zi cu zi am loganul.
                      As mai avea o varianta: Astra h gtc 1.8 16v 2007-2008, si mi-ar mai rămâne si bani pentru eventualele probleme si îmbunătățiri, însă nu stiu cat de fiabil este Opelul

                      Comment


                      • e fiabil , dar h-ul e mult sub golf la toate capitolele.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment




                        • Iata un exemplu de carte service manarita. Se poate observa aceasi inclinare a stampilei peste tot si aceasi semnatura (probabil au doar un receptioner la service-ul ala )
                          Nu inteleg cum dracu scrie ca acepta test service autorizat bmw.

                          Comment


                          • E bine ca are
                            Transmisie Spate
                            model deosebit...

                            Comment


                            • Aia e o carte service facuta in 5 minute, de o singura persoana, cu acelasi pix. Nu i-a dat si lui prin cap sa puna 10 prieteni sa completeze cu pixuri diferite si sa semneze la oha. Nici nu trebuie sa fii expert grafolog ca sa-ti dai seama ca 3-ul este la fel peste tot...

                              Mai bine nu punea poze. Macar te duceai sa vezi masina.

                              Cand am cumparat Corsa pentru sora-mea, am mers cu masina, am studiat-o pe toate partile, iar dupa ce ne-am inteles la pret si am zis ca o iau, mi-a aratat ca are service. Carte service pe bune, facturile de la fiecare revizie, chiar si facturi pentru anvelopele de pe masina (toate facturile in germana, dar data facturilor am putut si eu sa citesc). Km au fost verificati si la reprezentanta. Nu s-a laudat cu ea inainte.
                              Last edited by vitriol; 5 October 2016, 19:57.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment




                              • Asta imi place cum arata, desi e cam scumpa ptr. un passat de 5 ani. Probabil o lasa la 13.000Eur.
                                Sunt cu probleme motoarele astea diesel de 170cp?

                                E vanduta de samsar, e pe autovit din 2014.
                                Last edited by Kojak; 5 October 2016, 20:06.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google