Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E samsar d-ala care vrea sa te "faca" din cuvinte
    A scris de 3 ori ca e 4*4
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Nu pot sa nu remarc acest Logan care pare ca apare de 3 ori cu rulaje diferite si cu preturi diferite.
      Attached Files
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Originally posted by 827sam View Post
        E samsar d-ala care vrea sa te "faca" din cuvinte
        A scris de 3 ori ca e 4*4
        E din cauza ecoului
        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

        Comment


        • Originally posted by prometheus View Post
          Nu pot sa nu remarc acest Logan care pare ca apare de 3 ori cu rulaje diferite si cu preturi diferite.
          In poze e aceeasi masina, dar la vanzare sunt masini diferite, de lene a facut poze doar la una.
          Vezi un alt Logan identic parcat, in partea din stanga a pozei.
          Preturile variaza putin functie de km de la bord.

          Comment


          • Un exemplu de carte service pe bune.

            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Pe asta l-ai luat?
              125cp pe caroseria aia....cred ca trage excelent

              Comment


              • Nu, bre. Ce povesteam eu se intampla prin 2014.

                Asta era un exemplu.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  In poze e aceeasi masina, dar la vanzare sunt masini diferite, de lene a facut poze doar la una. ...
                  Asta ma gandeam si eu. Nu neaparat de lene, masina asta arata cel mai bine.

                  Comment


                  • Originally posted by Kojak View Post
                    http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-5-...tml#56000eddeb

                    Iata un exemplu de carte service manarita. Se poate observa aceasi inclinare a stampilei peste tot si aceasi semnatura (probabil au doar un receptioner la service-ul ala )
                    Nu inteleg cum dracu scrie ca acepta test service autorizat bmw.
                    dar 2015 pe stampila nu ti-a sarit in ochi? mai ales ca e in 2009-2010 etc
                    carte service in olandeza dar masina e adusa din belgia
                    asta cu service-ul e la 2 capete probabil... 1 nu gaseste nimic in service ca astia nu au nici un interes sau 2 se suceste cand i se cere la service...

                    Comment


                    • La 2015 m-am gandit ca firma este infiintata in acel an.

                      Comment


                      • Plauzibil.

                        Comment


                        • si reviziile facute in 2009

                          Comment


                          • O parere despre Opel-ul Corsa postat de "vitriol"? Sunt ceva probleme de luat in seama?

                            Comment


                            • Asa cum am promis..am revenit cu pozele. Ieri am fost cu prietenul de am ridicat masina.
                              Ne am oprit la primul Rompetrol vis a vis de Tiriac ptr alimentare. Am fost cam dificil cu alimentarea ptr ca pistolul de la pompa era prea subtire si nu statea bine in gura rezervorului...trebuie sa tin apasat pe pistol ptr alimentare..cate putin...cate putin..nu am mai patit asa pana acum...am dat cam 10 minute ptr full. In rezervor au intrat 60 l.

                              Tinuta de drum este foarte ok...doar ca suspensia este rigida si la gropi mai mari cloncane.
                              Consumul mediu a fost de 8.3 alergata cam tot drumul.

                              Asigurare: 1700 lei pe tot anul (este 1000 lei daca se recupereaza bonusul) si full casco la 1300 euro
                              M am uitat pe internet si la sistemul audio Meridian si avea setari ptr sunet: prologic etc...la sistemul dupa masina nu am gasit optiunea.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Bonusul trebuia recuperat inainte sa inchei asigurarea. Nu cred ca se mai poate recupera acum. Cand am luat eu masina am intrebat exact daca-l recuperez dupa ce fac asigurarea pe un an si gagica aia a zis ca nu si am facut asigurare doar pe o luna, apoi am facut pe un an cu bonusul recuperat (transferat).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google