Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E o Lada Granta, nu ca cea din link-ul de mai sus. My bad.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Mai e unu' care testeaza masini,parca Basescu se numeste...Cum se pricep astia la toate.Iubitii fii ai poporului...
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • http://www.autovit.ro/hyundai-santa-fe-C20672057.html cum sa mai cumperi Duster?:|
        "PH-66-SIX"
        Dacia Golan 1.4

        Comment


        • pai da dar iar revenim la costuri.Impozit 8 mil,asigurare mare etc..nici Dusteru nu e vreo "vedeta" dar na te mai gandesti un pic si la banuti..
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Un kit de ambreiaj cu tot cu volanta pt Sante Fe, modelul respectiv este ~50 milioane *aftermarket*. Numai volanta e vreo 35-40. Are un prieten de nou de prin 2007 si acum pe la 120.000km i-a facut bucuria . Ca fapt divers modelele astea de santa fe sunt recunoscute pt fiabilitatea slaba. Iar intretinerea e normal sa fie scumpa, doar vorbim de o masina care de noua a costat ~35,000 in primii ani.
            Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

            Comment


            • radeti voi dar la interior ii cam da fum loganului, lada postata de kubala.

              Originally posted by Ph.66.SIX View Post
              arata super bine. ma uitam in auto-bild (9-22 februarie, cel cu noul A3 rosu pe coperta) si era topul calitatii 2010 intocmit de auto-bild germania
              lucul 1. hyundai 2. honda 3.audi, mazda si toyota locul 13. ford, kia, opel, vw. ultimele locuri : 17. renault 18. citroen, fiat 20. peugeot unde sunt 2-3 masini la egalitate sareau locurile urmatoare. asa ca s-ar putea sa nu fie asa de prost santa fe

              ceva la pret de logan. as fi facut schimb dar sa-mi dea diferenta ca al meu a fost 10500.

              http://www.autovit.ro/seat-exeo-C21680537.html uitasem linkul
              Last edited by B997NDL; 24 February 2012, 23:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • f frumos exeo asta cat despre santa fe am o parere buna
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Frumos rau Exeo ala, de-as avea 10.000 de euro maine l-as lua
                  sigpic

                  Comment


                  • parca pusesem anuntul cu exeo cu cateva zeci de pagini in urma . si parca era un pic mai scump. e audi a4 generatia veche... foarte fiabile
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • eu vorbeam de asta..

                      citeste toate postarile daca citesti, nu mai citi doar ultima postare

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        arata f bine. dar si asta arat bine si uite ce pret si din ce an e... nu inteleg
                        http://www.autovit.ro/seat-exeo-C21680537.html cum sa mai iei logan?!
                        @bGy: Avea dreptate Costi-bc, a mai fost Seatul asta, doar ca a fost postat de NDL
                        Cred ca tu ar trebui sa citesti toate postarile, nu doar pe ultima
                        PS: Vezi pagina 17, postul numarul 325.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mie nu imi place lipsa de originalitate.
                          In rest, probabil ca este o masina buna, insa are multe neajunsuri pt o masina din 2010 la pretul ei de achizitie.

                          Comment


                          • Originally posted by alexgrasu View Post
                            @bGy: Avea dreptate Costi-bc, a mai fost Seatul asta, doar ca a fost postat de NDL
                            Cred ca tu ar trebui sa citesti toate postarile, nu doar pe ultima
                            PS: Vezi pagina 17, postul numarul 325.
                            probabil m-a derutat pretul , a spus ca a fost mai mare
                            sigpic

                            Comment


                            • Probabil ar trebui sa nu ataci userii inainte de a verifica.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              Alternativa la Duster.
                              X-Trail e cel mai potent SUV de mici dimensiuni.
                              Last edited by mr.K; 25 February 2012, 16:07.

                              Comment


                              • o fi dar e urat cu spume-parerea mea mai ales la interior...
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google