Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca au si 1.2 tsi la 14700E. Daca astepti pana la anul mai scazi 1500E rabla, plus ca la anul o sa apara Octavia 3 facelift si vor fi reduceri si pachete cu dotari atractive pentru modelul actual. La 13000E iti iei o super masina.

    Ce spanac de dotari are Laureate-ul? CB si oglinzi electrice? Ac-ul e standard la Skoda, la fel si toate airbag-urile posibile.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Iarna asta o mai fac cu asta clar. De la primavara-ncolo ma gandeam. Pana atunci, ma informez, prospectez, etc.

      Oricum, un lucru e cert, n-o sa fie sh...is prea sarac sa intretin (cf. exigentelor mele ) o nemtzeasca adevarata. Masina noua, e masina noua...
      Last edited by Kojak; 17 October 2016, 21:34. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Masina noua, costa. Intelegi ce vreau sa spun?
        Iar banii in vremurile astea sunt scumpi; n-as da in veci 15 mii pe o masina. Iar de rate sa n-aud.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Si sh costa, exceptand varianta de sub 10 mii ptr. un sh (dar si aia costa), varianta pe care n-o iau in calcul.

          O sa-mi propun un drive test cu Rapid, Toledo si Logan 2 asta proaspat dat pe teava. Toate benzinare 90 - 110 (115)cp.

          Si meganele sedane asta nou arat bine...dar ajunge la pret cat o octavie 3 cu dotari peste medie.
          Last edited by Kojak; 17 October 2016, 22:30. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by IancuMIC View Post
            Masina noua, costa...
            Iar banii in vremurile astea sunt scumpi...
            La exigentele lui, sh-ul te costa mai mult decat una noua (nu ca achizitie), la banii lui... isi permite sa dea 15.000 pe o masina dar nu prea vrea.

            Comment


            • Ce ziceti de carutza asta?

              Keep walking...

              Comment


              • Originally posted by Fanez View Post
                ....la banii lui... isi permite sa dea 15.000 pe o masina dar nu prea vrea.
                Da, asa e! nea fane sta cu mine-n casa in tin in sertar sub birou, stie cand, cum si cat produc.

                Comment


                • E bine sa ai pe cineva care sa-ti tina socoteala atunci cand ai atat de multi bani incat nu ai timp (si nici chef) sa-i numeri.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    Nu pare sa-si fi dat silinta sa lustruiasca masina, aspect pozitiv, zic eu.
                    Dar si calitatea pozelor e jalnica, n-ai ce sa vezi din ele.
                    Oricum, o masina la juma' de pret fata de noua, in 3 ani e in limitele normale.
                    Daca avea DSG, avea si motorul ala de 170 CP din 2013.
                    Sa zicem ca manuala e mai sigura.

                    Comment


                    • Se cam duce in 30000 un scout bine echipat. Afara un scout ca cel de mai sus e de la 15 in sus. Asta il da cu 12300 negociabil si mai castiga si el ceva. Am inteles ca in AG e crescatorie de samsari.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Keep walking...

                      Comment


                      • O da cu 12000E, deci a luat-o cu 11000E. Ca sa iei o masina din asta cu 11000E, ori are 300K la bord, ori a luat-o trosnita.

                        Cere-i VIN-ul si vezi care e treaba.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Pai aia nu e chiar full dotata, are tapiterie de panza are cutie manuala, motorul cel mai slab ca si putere de pe Scout, sa spunem ca luam in considerare navigatia si pilotul automat, care-s mai scumpe.
                          Scaunele-s numai pe fata incalzite.
                          Last edited by mr.K; 18 October 2016, 14:01.

                          Comment


                          • Ofertele S-h De Pe Autovit

                            Eu pe scout stiu de motoare diesel doar de 140cp. 170 e pe rs.
                            I-am cerut VIN-ul prin mesaj pe autovit. Raspunsul lui: Vino ca e ok.
                            Deci e clar! Vitriol gura de aur! )


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Nu gura de aur. Experienta.

                              Cred ca am 4 luni de cand caut o masina si dau numai peste ciurucuri...

                              Anul trecut radeam de un coleg ca a stat 4 luni sa-si ia o masina si uite ca am ajuns si eu in situatia lui.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • 140CP era maximul pe Scout pana in 2012.
                                Daca e ok, nu mai conteaza ce CP are.

                                Pe modelul nou 2016 vad 2 motoare diesel de 150Cp si 184 CP, plus un TSI de 180CP.
                                Last edited by mr.K; 18 October 2016, 16:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google