Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • normal ca nu e nevoie. jante mai mari=anvelope considerabil mai scumpe.

    Comment


    • Citroen ds 5 pleaca de la 30000 euro fara tva in sus...nu cred ca isi permit multi sa isi ia o asemenea masina.

      Comment


      • Originally posted by Kojak View Post
        M-am uitat si pe la Astre (noi)...dar n-am pomenit de ele ca depasesc bujetu'.
        Un Flocus nou nu te-ar coafa? Au promotii de tot felul.



        Vine si blec fraidei.

        Sigur scoti un model cu dotari in jur de 15 mii.
        Last edited by mr.K; 20 October 2016, 21:02.

        Comment


        • Niste modele reusite sunt si Suzuki Vitara si noul SX4

          La Vitara ai motor aspirat de 120 cp destul de testat si fiabil.

          Versiunile de baza sunt destul de bine dotate si au preturi bune.
          Logan GPL 1.4

          Comment


          • Sa nu mergeti la SIAB. Pierdere de vreme...este fix la fel ca anul trecut.

            Comment


            • Originally posted by L3on View Post
              Citroen ds 5 pleaca de la 30000 euro fara tva in sus...nu cred ca isi permit multi sa isi ia o asemenea masina.
              eu ma intreb cine da 30000 pe un citroen ? Daca ai 30000, ai optiuni mult mai bune decat .... (prefer sa ma abtin) alea...
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Citroen sub 10.000 E, nou, 1.6 VTI 115 CP

                Comment


                • Plasticul din Citroenul ala, e cel putin la fel de prost ca cel din Logan 2, daca nu mai prost. Scaunele... cam la fel ca in logan 1. Iar de fiabilitate, dati-mi voie sa ma indoiesc.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Am mers cu C-Elysee. Nu credeam ca o s-o spun vreodata, dar Logan 2 este peste din toate punctele de vedere. De la plasticele folosite in interior, scaune, design interior, pana la confort si tinuta de drum.

                    Sa zicem ca este mai "fatoasa" decat Logan-ul, dar doar atat.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Exact asta spuneam si eu Kubala...ds 5 e o masina de fite...cine o cumpara e fan citro sigur.Incearca sa mergi cu una si ai sa vezi ca te indragostesti de ea.Vezi recenziile de pe net.
                      Ce ziceti merita 6500 ?
                      Last edited by L3on; 22 October 2016, 14:47.

                      Comment


                      • Masina de masina..confort de `nspe stele pentru cei de pe bancheta din spate..

                        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                        Comment


                        • Nicio cotiga din asta nu-si justifica banii. De banii aia iti cumperi o masina, nu o caruta cu volan si motor.
                          Dar cine vrea musai o sareta mica, in banii aia, din 2011 se poate cumpara un Fiat 500, care macar e juma' de masina cu ceva stil, totusi.

                          Sunt curios cine cumpara totusi microcarurile alea extrem de scumpe pentu ce ofera. Pai eu sa fiu pustan la 16 ani, mai stau 2 ani si conduc o masina adevarata luata cu banii aia, un Golf, o Astra, chiar si un BMW incape in bugetul ala.
                          Last edited by mr.K; 23 October 2016, 21:33.

                          Comment



                          • In loc de logan nou ...
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Eu nu pricep , de ce sunt atat de scumpe porcariile acestea numite microcar-uri !! ca la siguranta activa/pasiva sunt praf , fac un zgomot ca de drujba !
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Originally posted by 827sam View Post
                                sa cumperi tu ceva , orice , de la Orlando Craciun
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google