Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bateria e noua
    I-am schimbat aseara uleiul si tot ce-am sesizat pana acum e ca nu se mai aude un zanganit al motorului in masina.
    Dupa 150 bat rotile si nu m-am dus mai sus.
    La 140 e mai liniste in masina.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Fa-i o echilibrare. Du-te la autoaugusta, mie mi-au scos rotile ata de fiecare data, spre deosebire de autosoft fundeni care au dat si chixuri. In plus iesi mai ieftin, cca. 60lei te costa toate 4.

      Comment


      • oricum azi ma duc sa pun alea de iarna si ma duc la un nene care le face ok, tot pe fundeni
        sa vedem
        altceva nu cred ca are ca sa trepideze asa
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Cred ca motorul de 1.6/150 cp se simte bine in masinuta asa..desi la pretul acesta..

          Comment


          • Masina de la razboi..ce nu inteleg: stalpul acela a fost ruginit, sau au fost alte lovituri si lasata asa?
            Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

            Comment


            • "usor avariata"

              Aia e masina care a plonjat in Dambovita.
              E variana cea mai ordinara cu pret de catalog 6000+eur...si cere la halu' in care arata, 3700eur.
              Last edited by Kojak; 18 November 2016, 00:29.

              Comment


              • E Ambiance dCi; 9900E pret de noua. La cum arata... e numa' buna pentru programul rabla. Nu cred ca esti departe cu plonjatul in Dambovita.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Acum, cand o fi gata.
                  O aplicație online va permite oricărei persoane sau firme care vrea să cumpere un autovehicul second hand să afle întreg istoricul real al mașinii chiar și de pe telefonul mobil. Platforma online, în lucru în interiorul Guvernului, va permite identificarea kilometrajului real, a numărului de proprietari anteriori și a accidentelor în care a fost implicat automobilul.

                  Comment


                  • Originally posted by vitriol View Post
                    E Ambiance dCi; 9900E pret de noua.
                    Cum bre, le-au stricat si p-astea?
                    Adica pe vremea noastra nivelu' asta de echipare aste avea si oglinzi electrice si AC si jante de AL si acu'-s asa chioambe??!

                    Comment


                    • Ala de care zici matale se numea Ambition, iar Ambiance era cel mai slab.
                      Acum cel mai "vai de capul lui" este "Logan", il urmeaza Ambiance (care este un fel de Preferance de pe vremea noasta), apoi Laureate (cum avem noi) si full fara trapa si fara piele este Prestige.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Da mah, se verifica ce zâci.
                        Vezi, nu dejaba te-au pus astia modeLator.

                        Comment


                        • Domnii acestia! Doar ce l-am tras de urechi pe bolovan pentru treaba asta.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Numai dotari una si una: husa volan, huse scaune, capace roti, etc.. cred ca oglinda stanga e chiar pe impuls..

                            Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                            Comment


                            • Pai ce sti tu! si alea au costa niste bani... )) daca motorul e ok...eu zic ca merita pretul.

                              Comment


                              • Logan 1.5 dci an stare impecabila variantee
                                Adica mai multe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google