Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andyno, tot ce vand si cumpara altii e de rahat, doar ce cumperi tu si varul tau e "pont", voi va pricepeti, sunteti zei intr-ale masinilor.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Nu am zis eu asta...dece nu se poate crede ca se gasesc masini de 7 ani cu km sub 100k km? fie si diesel.

      Comment


      • Andyno ba da...cum sa nu...doar ca nu aduse de dincolo. Sansele sa gasesti masina de 7 ai si sub 100k...diesel...hmmm...poate nici de la uliam resetare nu gasesti sub 100k

        Comment


        • Tineti-va bine, o sa inceapa sa laude passat-ul acum, la fel cum facea si cu laguna
          sigpic
          !

          Comment


          • Ofertele S-h De Pe Autovit

            Passatu lu' taica'su...mai exact.
            "Sti"?!
            Keep walking...

            Comment


            • Poftim? problema ta care i?

              Comment



              • ce parere aveti despre acest Logan? proprietarul spune ca are toate actele in regula, mai putin faptul ca nu este trecut el in cartea masinii.

                Comment


                • Daca Loganul ala e produs in 2013 ... eu il manac ... pe paine
                  I-auzi ... motor Duster - asa si eu am motor de clio
                  Last edited by M.FLORIN; 18 January 2017, 16:24.
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • E printre ultimele X90 ph2 din 2012, în plus dreapta față nu arată prea bine, pare strâmbă bara
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Poze urcate spre vanzare pe site in care masina apare acoperita de zapada nu da bine ! Eu in locul lui totusi curatam/spalam masina , tine de bun simt.
                      In plus nu sufar genul de proprietar/samsar care pozeaza bordul cu martorul de combustibil aprins ! de nota ca nu-l intereseaza de pompa motorina/benzina sau de sistemul de alimentare in general.

                      Vrei totusi sa pari a fi un vanzator serios ? astea sunt lucruri de bun simt !
                      Nivel carburant pe rosu mai ales in perioada asta imi inchipui ce viata lunga va mai avea sistemul ala de alimentare!
                      Last edited by prometheus; 18 January 2017, 16:32.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • proprietarul spune ca are toate actele in regula, mai putin faptul ca nu este trecut el in cartea masinii.
                        Adica nu e proprietar, cel mai probabil- samsar.

                        Comment


                        • "Radio cd stic blutut
                          Aierbeg uri frontale"

                          Samsar cu cel mult 4 clase!
                          Zambeste, maine poate fi mai rau!

                          Comment


                          • dupa numarul de telefon e pietar
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment




                            • Pareri?

                              Comment


                              • Cere-i VIN-ul si verifica-l la reprezentanta. Mi se pare ca scaunul de la sofer arata de 300k.

                                Hai sa-ti dau eu o ceva bun: Octavia 2 facelift 2013, 110k la bord, 1.6TDI 105cp, carte service verificabila la reprezentanta, toate reviziile la zi.
                                Pentru tine, ca te cunosc: 8000E.
                                As tine-o pentru mine, dar nu ma incurc cu diesel-ul.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google