Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La 1000 si ceva de euro, cu ce sa te arzi? Merge, bine, nu merge, o dai la rabla la anul si recuperezi banii cu profit.
    Te arzi cand dai 10 mii pe o droanga noua si mergi la service mai des ca la amanta.

    Comment


    • Cielo acela mai are de mers..dedsigur, chestia cu kilometrajule relativa, cred ca se putea "regla" cu surubelnita..

      Despre aceasta, ce aprere aveti, nu este motorul de la Qashqai? Cred ca numai prin Orinetul mijlociu se putea promova acest motor, acolo benzina nu are acciza..

      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

      Comment


      • E motorul ce se pune la rusi,indieni etc..pe Renault Nissan.La ei nu exista euro 6..
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Euro 3 la o masina noua, in 2017, nu da prea bine vand in vedere taxele de mediu pe care le clocesc cei de la guvern.

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            La 1000 si ceva de euro, cu ce sa te arzi?
            stiam ca pe forumul asta cam toti membrii arunca zilnic cate o mie juma' de euro la saraci... dar merg cu masini de maxim suma asta... am zis totusi sa intreb asa retoric cine dracu mai arunca 1500 euro pe un cielo in aproape 2018...

            Comment


            • Cum cine?
              Aia care nu au sa arunce 10 mii de euro pe o rabla nationala noua.
              Tu pe ce te bazezi cand spui ca te arzi cu Cielo ala? E facut din 3 bucati?
              Iti dai seama ce realizarea totusi la Cielo ca n-a ruginit din 2004 incoa'?
              Dovada ca probabil e o masina ok la banii aia- s-a vandut deja.
              Last edited by mr.K; 20 November 2017, 09:28.

              Comment


              • am zis eu ceva de 10 mii? acum ca nu a ruginit e ceva ultra special?
                am avut nubira si cielo si personal si de la firma, cu gpl si fara deci nu vorbesc din filme...
                e un gunoi de masina si aia sigur avea bube... loganul e la ani lumina de ea chiar daca ruginesc(unele) cum si la daewoo se stie ca erau campioane.

                Comment


                • am zis eu ceva de 10 mii? acum ca nu a ruginit e ceva ultra special?
                  Fata de Logan, clar ca e special, daca nu rugineste nici dupa 13 ani.

                  Comment


                  • ca sa nu mai zic ca n-o sa vezi vreodata loganuri de 13 ani in uz.
                    vor fi deja oale si ulcele. vad ca toti userii de logan infocati, nu gluma, si-au luat ori masina din grupul vag, ori ford dupa primele ligheane. de bune ce sunt.

                    Comment


                    • Categoric nu vezi logan-uri de 13 ani...categoric...
                      P.S. Inca n-am scapat de ideea de a lasa rabla mostenire...

                      Comment


                      • Originally posted by bolovan View Post
                        Categoric nu vezi logan-uri de 13 ani...categoric...
                        P.S. Inca n-am scapat de ideea de a lasa rabla mostenire...
                        A mea este 2005 si merge..putina rugina la pasaje roti spate si colt usa dreapta...

                        Comment


                        • @vioerele eram sarcastic...daca ma uit pe geam...vad cel putin 3 logan-uri PH 1...si eu stiu cel putin 4 a unor cunoscuti...si de doua sung sigur ca sunt din 2004

                          Comment


                          • Originally posted by vali2008 View Post
                            Despre aceasta, ce aprere aveti, nu este motorul de la Qashqai? Cred ca numai prin Orinetul mijlociu se putea promova acest motor, acolo benzina nu are acciza..

                            https://www.olx.ro/oferta/renault-da...l-ID9yH7n.html
                            E F4R418 + DP2, dubios VIN-ul, nu apare în sistem
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Originally posted by bolovan View Post
                              P.S. Inca n-am scapat de ideea de a lasa rabla mostenire...
                              normal ca dintr-un lighean n-ai ce sa lasi mostenire, pentru ca el valoreaza aproape de zero de cand iese din fabrica,
                              dar asta cu "mostenirea" nu e de la noi, altfel n-ar mai fi existat masini clasice.
                              americanii tin rablele cate jumatate de secol, dupa care le restaureaza si le vand pe sute de mii.

                              Comment


                              • Sa mai reinviem topicul..
                                ce parere aveti despre masiniile din Suedia? Au ceva mai deosebit, gen tratament tabla, calitatea per ansamblu, intretinere de-a lungul timpului?
                                Am gasit aceasta oferta, se mai adauga transportul 450 Eur..sincer, mi se pare o teapa daca se va cere in avans suma pentru trasnport, dar nu rpea am gasit pareri despre masinile suedeze.
                                Multumesc.

                                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google