Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @vali2008,si a pus "draperia" aia pe scaune dar nu a facut gauri pentru tetiere(fatza).[emoji16]
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • prima varianta de dotari adica niciuna...

      Comment


      • Prea frumos sa fie adevarat.
        cine e pe aproape, ar trebui sa o ia..

        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

        Comment


        • e departe ca m-as fi dus sa o vad cred ca a fost masina de test drive/showroom

          Comment


          • Este bine la preț dar la banii ăștia probabil a fost răsturnată

            Comment


            • Cere seria si afli ceva!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Ceri VIN-ul, dacă nu e cu X7L (Lada) sau VF1 e făcută din bucăți, oricum pe configurația aia nu poate avea decât K7M712 euro5 sau k9k 838 euro4
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • In germania se vinde sub sigla renault?

                  Comment


                  • Eu am cerut din prima detalii despre motor si seria VIN, dar..deja a disparut anuntul..
                    Foarte curios..

                    Comment


                    • Pe viitor, orice Renault X52 mai apare la vânzare verificați:

                      - scaunele, sunt de alt tip
                      Attached Files
                      Last edited by t0rquemada; 29 January 2018, 10:37.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Am dat peste minunatia asta...e unicat !
                        Cred ca i-a dublat si consumul, e ditamai gardul !

                        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                        Comment


                        • Sa-ti cumperi SUV cu motor mic pe benzina e dovada ca nu ai cultura auto. Cuplu mic si consum mare.
                          Probabil ca e si 4x2.
                          Acum si-a dat seama ca a ales prost si o vinde. Nah, o gasi un fraier mai mare ca el.

                          Comment


                          • Pai, e varianta cheala-cheala..motorul sa zicem ca merge, consumul e un subiect tabu..insa tunning-ul e de zile mari. Presupun ca are si huse de scaune, chiar si pt volan..

                            Comment


                            • Ce stiti (daca stiti ) de modelul acesta: Mitsubishi ASX ?
                              Performante bune, start, consum, cuplu, consum, distributie pe lant, zgomot habitaclu-ok, pozitie buna de condus etc.
                              Nu prea am gasit hibe, probleme...
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment


                              • Sunt masini rare, cine sa se planga de ele?
                                Daca ti se pare ok, ia-o!
                                Spatiul din spate e stramt, ca la orice crossover.

                                2 cunostinte cu Outlander, fratele mai mare a lui ASX: unul e multumit, altul a zis ca mai bine isi lua Duster. Tot diesel, dar alt motor. Pe cine sa sa crezi?

                                Acum, nu ma pricep la preturile japonezelor, dar pentru o masina ce face 6 ani, nu e cam mare pretul din anunt?

                                Acelasi km, km mai putini.


                                Acelasi km, km mai putini.
                                *Acelasi pret
                                Last edited by mr.K; 9 February 2018, 15:48. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google