Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anuntul era un exemplu, nu mi-a cazut cu tronc acea piesa, cat modelul.
    Da, am gasit ceva asemanator cu ce ai in link, INSA in Ro...Cu toate detaliile transparente.
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


      PACHET CROM !!!
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Saraca masina..
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Daca nu o tiganea era buna la 4700 euro

          Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk

          Comment


          • nu o lasa sub 5300. in plus nu e primul proprietar. omul e bolnav ... isi pune copii si sotia sa se descalte cand se urca in masina.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Da..am sunat si eu..prin toamna, se pare ca asteapta sa creasca pretul ca la branza cu mucegai. Dar eu cred ca il mustra constiinta la cat a dat pe masina si pe chinezarii..el spera atunci sa o schimbe cu o Kia Ceed..

              Comment


              • "faruri cu reglaj electric"

                Exista asa ceva pe logan 1??!

                Po' sa raspund tot io?

                Exista pe dracu, intr-una din poze se vede frumusetea de cablu, deci reglajul mecanic al farurilor.
                Last edited by Kojak; 11 February 2018, 20:15.

                Comment


                • Mai e si rosie, te ia ameteala. Am boala pe masinile rosii, daca nu-s Ferrari sau macar sport.

                  Comment


                  • Full chrome, pachet luxury line!

                    Comment


                    • Ce parere aveti de masinile din Spania? Ceva deosebit ca intretinere/utilizare?
                      In cazul de mai jos e posibil sa fie reali km? Sau doar pe o roata? Omul a luat un lot intreg, dar cred ca au fost taxi sau rentcar..

                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Comment


                      • Ce vinde Gigel asta a fost taxi 100%. Se si vede intr-o poza un patrat/dreptunghi inchis la culoare pe bara fata, acolo a fost o placuta (SP) ce o au numai taxiurile.
                        Probabil e din zona Madrid, acolo toate sunt albe.
                        Kilometrii aia da, sunt doar pe-o roata.
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Pentru un taxi, are interiorul ok.

                          Comment


                          • Iti dai seama ca e coafata cum trebuie. Oricum Skodele au interioare de calitate, cu atat mai mult Superb, care “se vrea” nava amiral a cehilor.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Motor de 2l si 105cai; o ironie de masina. Nu cred ca foloseste cineva motorul asta pentru taxi.
                              Cauta altceva.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • La capac.cilindrica a gresit..Motorul este cel de 1900 cmc cu 105 cp ce era si pe skoda octavia.Pentru taxi sunt suficienti 105..In enunt scrie 1.9..nici el nu stie exact care e capacitatea..
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google