Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fugiti de motoarele diesel de la Ford! eu am dat acum 2 ani 1600 euro pe un focus 2 din 2005 cu 1.5 diesel...pretul este ok...dar nu pot sa zic ca masina este mai buna decat un logan...intre focus si logan 2012...as merge pe logan..doar ca focusul arata mai bine.

    Comment


    • Primul Clio 4

      Model Clio IV
      Date of manufacture 10 2012
      Equipment level E3T
      Country of application of technical legislation TLROUM
      Engine type K9K
      Engine type and suffix K9K608
      Gearbox type and suffix JR5332

      WITH MODE ECO
      16 ALUMINIUM WHEELS
      EMERGENCY SPARE WHEEL 01
      EURO5
      FRONT ARM REST
      ONE-TOUCH ELECTRIC FRONT WINDOW
      LIGHTS + AUTOMATIC WIPER
      WITHOUT PROXIMITY RADAR
      WITH ENERGY SMART MANAGEMENT
      WITH STOP AND START
      WITHOUT TYRE PRESSURE SENSOR (TPMS)
      WITH PARTICLE FILTER
      RADIO 45A (Medianav)
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • motorul e ca al meu, K9K. eu sunt multumit de el. n-am avut nicio problema, dar de-abia are 120 de mii. merge ca nou.

        Comment


        • K9K6xx nu s-a montat pe X90, ci doar pe X52(k9k612). Cel mult ai același tip de motor k9k, nu același motor

          Ar fi interesant de văzut, counter-ele de demaror și pompă HP.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • acelasi tip, credeam ca s-a inteles. al meu e 7xx parca 792

            Comment


            • O fi si mare diferenta intre k9k6xy si k9k6xz, conceptie, tehnilogie, putere, cuplu, consum....
              Nedelica, 8 mii sunt bani multi pentru o masina sh pentru un tanar, daca tot cumperi dci, sa fie cu cat mai putini km, verificabili, nu povesti din Germania. Clio 4 arata bine, dar pentru o gagica, nu pentru barbati.
              Daca vrea sa o masina tinereasca, mai bine un Twingo, asta nu are tendinte feminine sau masculine.
              Last edited by mr.K; 17 February 2018, 19:49.

              Comment


              • ma orientam spre o masina care sa nu fie prea mica, sa poata la o adica sa mearga cu ea la mare sau la munte si sa nu-i smuceasca volanul din mana cand trece vreun tir pe langa el sau el pe langa tir.

                Comment


                • BMW serie 1 nu-i place? E oarecum neutra, foarte tinereasca, bugetul ajunge.

                  Comment


                  • ba cred ca da, dar asta nu-l baga in categoria coca ? chiar am fost surprins ca n-a cerut vreun bmw. mi-am zis ca are spirit practic si nu se arunca la clisee.

                    Comment


                    • Coca o sa fie doar daca isi ia BMW alb si il asorteaza cu o pereche de tenisi rosii.

                      Comment


                      • dar de asta ce zici ? are si gpl.



                        sau asta... cica sunt samsari onesti.

                        Last edited by B997NDL; 17 February 2018, 21:45. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Cu RS m-as da o tura, dar nu cu GPL.
                          A3 e masina buna si aratoasa, dar nu un diesel vechi de 10 ani cu juma' de km la bord.

                          Comment


                          • ..11 ani (zice "onestul", dar cred ca faci ITP -ul anual) si diesel si cutie automata..

                            Comment


                            • de la anu face itp-ul anual la cele mai vechi de 12 ani se face la un an
                              clio rs e misto dar are cam putine usi si o sa vezi chestia asta ulterior...e o masina la care iti trebuie putina experienta plus ca nu are nici un farmec daca mergi cu 50 in localitate si 90 afara...
                              intre cele 2 as alege audi(daca gasesc ceva istoric real pe la reprezentanta) ca arata bine modelul dar eu nu sunt fan diesel

                              Comment


                              • Eu ziceam ca la Audi s-ar putea sa ai o surpriza: in anunt zice ca prima inmatriculare este aug 2007..dar de obicei mai este un interval de la data fabricatiei..de aceea zic si eu (ca si altii): la masina sh din sursa ecjnoscuta e un mare risc varianta diesel..daca mai are si cutie automata..desigur, teoreticpot fi si masini bune,dar practica..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google