Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cele cu radio 1din, sunt de regulă din flote, și mai chele în opțiuni (calculatoare).
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • ma gandeam mai mult la asta. Are navigatie si 90 cp, cred ca a fost a vrunui sef de serviciu.
      dar ca site de vanzari si dealer mi se pare mai de incredere decat autovit.

      Comment


      • Pe Autovit sunt si masini bune, dar cine dreaq stie care-s alea intr-o mare de tinichele recent aduse si impecabile.
        Keep walking...

        Comment


        • eu nu cred... asteapta poate gasesti totusi de la proprietar... meridian e un fel de aaaauto pentru cine isi mai aduce aminte

          Comment


          • Eu sunt curios daca verifica km masinilor cumparate.Eu ca vanzator declar ca acei km sunt reali,dar ei la randul lor fac ceva in privinta km?La revanzare oricum nu fac nimic masinilor..polish,etc..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Stie cineva ceva de motorul de 1.6 110cp de pe Golf?
              Mi se pare totusi cam mic pentru ce pretentii de la viata ar avea sareta asta...

              Keep walking...

              Comment


              • Da, se misca foarte ok si la 110 cp. La midocar gasesti si vrs de 2.0 170 cp...dar costa cat o garsoniera..

                Comment


                • Vrs-ul nu e pentru potecile din Romania.
                  O sa incerc sa testez Golfu’ ala in perioada urmatoare...desi era alta masina cu un 2.0 tdi de 150 cp.

                  Ia uite-l p’asta: [emoji16]
                  Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Se acceptă ORICE TEST. Dacă e cazul, mergem şi la MAMA SKODEI .... în Cehia.

                    In Cehia ce sa faca, sa cumpere alta turbina doar.

                    Comment


                    • Bun pret..care o fi secretul, cbiar asa dezamagit o fi xe masi? Are totusi cativa km..
                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Comment


                      • Mazda 6
                        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                        Pareri??

                        Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • 20k/an...eu zic ca are peste 250k km.
                          @vali2008 sau a fost lovita...sau a fost scoasa la licitatie ceva....

                          Comment


                          • cica s-a vandut. cine o fi luat teapa asta ?! cica asta e "utilitara" din 2011.
                            si i-a placut proprietarului fata de ph1.

                            Comment


                            • Originally posted by bolovan View Post
                              20k/an...eu zic ca are peste 250k km.
                              Dai in bobi, in carti sau te uiti in globul de cristal?
                              Daca ai veni si cu niste argumente (ex.volan, pedale, schimbator, tapiserie tocite), ar fi mai simplu si mai util pentru cel care o cumpara.

                              Marius, verifica ce pret are modelul asta (motorizare, dotari, km, an fabricatie) pe mobile.de. Daca e la fel, gandeste-te ca asta care o vinde in tara trebuie sa manance si el de undeva. Ai in vedere ca drumul din Germania pana in Romania costa ~500 €, fie ca e pe roti (numere + asigurare si combustibil si taxe de drum) sau platforma. Mai pune partea lui 300-400€.

                              De unde mananca? Km multi/lovita si reparata/tva care se pierde pe drum.
                              Last edited by vitriol; 7 March 2018, 22:15.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • ala era pretul de nou si au uitat sa puna devalorizarea ?
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google