Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o intrebare pt cunoscatori... varu-meu vrea sa isi cumpere o masina... a gasit un VW Golf 5 , din anul 2006, motor de 1.4benzina , si 70.00km REALI , masina am vazut-o si eu, arata foarte bine, e in 2usi... cum vi se pare pretul de 6300euro ? mic ? mare? merita ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Am un vecin care a vandut un golf 5 tot 1.4 cu bani mai putini. Km asemanatori, masina impecabila, era foarte nemultumit de consum si de faptul ca era puturoasa.

      Comment


      • Cu motorul ala de 1.4 e mai melc decat Loganul 1.4.
        6300 e mult, la banii aia macar daca ar fi un 1.6 FSI.

        Comment


        • Originally posted by bGy View Post
          http://www.autovit.ro/ford-focus-C23115550.html

          ce parere aveti despre ford-ul asta ?

          inafara de faptul ca, cred ca e samsar , se poate verifica km tot ? sa sti ca sunt reali ?
          daca dai un telefon unde si-a facut reviziile afli tot. masina arata bine si pare sa aiba km reali. cam cheala pt focus si submotorizat cu 1.4 benzina. un 1.6 ar fi mai bun.
          oricum la banii astia e chilipir
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Originally posted by bGy View Post
            http://www.autovit.ro/ford-focus-C23115550.html

            ce parere aveti despre ford-ul asta ?

            inafara de faptul ca, cred ca e samsar , se poate verifica km tot ? sa sti ca sunt reali ?
            Daca e masina din poza are km reali la un pret super
            Atentie la CP m-i se pare ca are 80 cp 0-100 in 14.2 sec mai rau ca Loganu consum de 8.7 l in oras.
            Oricum o pui pe gaz si e super
            Tipul e samsar intr-adevar dar nu conteaza asata sa fie masina din poza
            Last edited by Nytro; 2 March 2012, 14:23.

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              am o intrebare pt cunoscatori... varu-meu vrea sa isi cumpere o masina... a gasit un VW Golf 5 , din anul 2006, motor de 1.4benzina , si 70.00km REALI , masina am vazut-o si eu, arata foarte bine, e in 2usi... cum vi se pare pretul de 6300euro ? mic ? mare? merita ?
              submotorizat , in 2 porti si o va vinde greu. pret maricel pt ce ofera.

              Originally posted by samy0388 View Post
              nea Ca : pentru ca ford = Fix Or Repair Dayli
              da da da ...

              chiar crezi aiurelile astea ?
              Last edited by Costi-bc; 2 March 2012, 14:24. Reason: Automerged Doublepost
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • depinde ce motor de 1.4 e ca daca e ala de 122 sau 160 submotorizata e mamaie da intr-adevar e cam nasoala partea cu 2 usi...
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • daca e tsi e altceva. sigur accentua aspectul asta
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • e 1.4 de 80cp . . . nu il mai ia , i-am zis ca in banii aia mai bine ia un logan prestige 1.6 16v
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Oferta de week-end : http://www.autovit.ro/proton-altul-C23066644.html........

                      Comment


                      • cum zicea cineva mai in spate niste basini sinistre
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          e 1.4 de 80cp . . . nu il mai ia , i-am zis ca in banii aia mai bine ia un logan prestige 1.6 16v
                          sau altceva mult mai bun . depinde doar pentru ce ii trebuie
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Originally posted by kubala7 View Post
                            e 1.4 de 80cp . . . nu il mai ia , i-am zis ca in banii aia mai bine ia un logan prestige 1.6 16v
                            am vazut azi la lujerului un golf 5 alb din 2008 1,9 tdi care arata super bine la 6200 euroi. daca as fi gasit pe unul sa-mi ia loganul pe loc...

                            Comment


                            • azi am fost cu el, am vazut , am verificat si a cumparat , un superb Peugeot 308 , din 2009 , 150.000km reali (am verificat in service) , motor 1.6HDi (110cp) , masina arata impecabil (deh e masina de 3 ani) nu a fost lovita sau ceva... acu vede el daca a facut alegerea corecta peste ceva timp... cum e cu fiabilitatea la astea? din ce stiu eu piesele sunt foarte scumpe.
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Hdi-urile sunt motoare foarte fiabile, in general.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google