Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are finul meu 307 cu 1.6 hdi 110cp si mere bn dar nu ma pot obisnui cu vizibilitatea e foarte putina sau asa mi se pare mie iar la design eu zic ca arata mai bn golful acum gusturile nu se discuta
    e alegerea lui si banuiesc ca nu a facut-o ca asa s-a trezit a avut argumente oricum sa o stapaneasca sanatos
    app cat a dat p el?
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by kubala7 View Post
      cum zicea cineva mai in spate niste basini sinistre
      Vino cu argumente ! Ai avut ,ai mers cu ele ? Totusi ,in Anglia se vand binisor ...
      Deh,e vorba si de Lotus aici....

      Despre 308 1,6 HDI eu as avea numai cuvinte de lauda. Ammers cu unul si am ramas placut impresionat .

      Comment


      • pfff...uitasem pretul , 6000 de euro fix a dat pe ea... m-am dat si eu putin cu ea ... peste logan nush cu cate clase sa zic ca e la demaraj face la orice ora loganurile de 1.4 si 1.6 .... consum mixt ce am scos pe un drum de 30km, prin tg.mures si extern , a fost de 4.5 , urmeaza sa se obisnuiasca cu ea ... a avut nissan almera cu automata inainte, si si-a cam iesit din mana...
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Se pricepe cineva la autocare ? O fi bun de ceva :http://www.autovit.ro/scania-irizar-T2879774.html
          Last edited by darksid3; 4 March 2012, 09:39.

          Comment


          • Nu prea ma pricep la autocare dar as zice ca e f bine dotat cu un motor destul de puternic. Intr-un timp conduceam un camion volvo cu vreo 300 de cp si oricum un autocar e mult mai usor decat un camion incarcat-40 de tone. Asta cu 420 cp si dotari m-i se pare grozav despre pret nu stiu ce sa zic cred e ok si el
            Doar nu te bate gandul sa-ti iei autocar pe post de caravana nu???

            Comment


            • sincer mi se pare cam suspect de ieftin... tinand cont ca un Mercedes din 1990 e 21.000 , iar un neoplan din 1996 e 22.0000 ... nu stiu ce sa zic.
              uite neoplanu http://www.autovit.ro/neoplan-n-213-shd-T2896576.html
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • gata cumpar autocarul ala scania si imi pun motorul de la el pe logan
                SGM-ule faci o liniuta?
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Chiar ca PE Logan o sa'l pui, ca sub capota sigur n'o sa aiba loc.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • in spate la un pick-up sau un van poate ar incapea desi nu prea cred
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • repede voi sa-mi distrugeti visul
                      railor
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • din aproape 4 litri sa scoti numai 150cp?! mai e si "ieftina"...

                          Comment


                          • Din 1961 ce pretentii ai ? E versiunea cea mai slaba cu motor V6, in conditiile in care, versiunea SS face suta in 7 secunde si sfertul de mila in 15 secunde, performante naucitoare la vremea aia, mai ales pentru ditai "autobuzul"

                            Ma mir ca nu vrei si iDrive
                            Last edited by darksid3; 7 March 2012, 15:52.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              cum canta un coleg " tu esti zeitatea mea nimeni nu mi-o poate lua"
                              omg ce "ciuning" de bun gust
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • superba masina, spinnerele alea fac toti banii, si sigla 4x4 de pe usi ...bestiala masinuta
                                dar vai, evacuare dubla, iiincredibil, iiiincredibil , dar al cui este acest Logan? 1.6 16v XXL ... iiiincredibil

                                are din-aia de microbuz sau de tir pe volan ? nuuuu cred
                                aia daca o cumperi te chinui 3 saptamani sa dai toate rahaturile jos de pe ea
                                Last edited by kubala7; 8 March 2012, 21:45.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google