Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva "dragut"
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    sau pe rosu
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • pacat ca au cutie automata
      ala albastru parca are jante dotz
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • Designul la EVO X nu imi place deloc. Mi se pare urat designul abordat de Mitsubishi la ultimele modele... Mult mai bine aratau EVO VIII si IX. Alea chiar te fac sa intorci capul pe strada dupa ele
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • Originally posted by StapanDegoLan View Post
          pacat ca au cutie automata
          ala albastru parca are jante dotz
          la noile cutii automate diferenta e f mica, aproape inexistenta. schimba la fel de repede ca una manuala, iar la masini premium chiar mai repede.

          @Logan 4 ever: mie mi se par ca arata mult mai bine astea cu design nou. au un aspect mult mai agresiv, asa cum ar trebui sa-l aiba o masina de genul asta. dar e chestie de gusturi.

          Comment


          • daca tot suntem la partea asta cu masini de fite ... http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...05&tabNumber=1 parerea mea e ca pt drumurile din Romania noastra, una din-asta ar fi mai mult decat suficient , sa imi zica cineva de aici ca nu i-ar ajunge 192 de cai, ca nu il cred ...

            @bossake ... in legatura cu motorul ala de 2.2 de vectra, faza e ca nu toti traim in bucuresti si avem consumuri mari ;) eu cel putin fac 80% din drumuri in afara orasului ;)
            Last edited by kubala7; 11 March 2012, 15:43.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Mai bine un E90!

              Comment


              • sigur nu gasesti e90 in banii aia
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • daaa... M3 scula... nu m-ar deranja nici un e90.
                  uite ca mai gasesti
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Originally posted by kubala7 View Post
                    sigur nu gasesti e90 in banii aia
                    Iti spun eu sigur, gasesti!

                    Comment


                    • Cocoshi, pana in toamna (cel maxim), te astept sa ma intrebi cum se intra in meniul Entertainment din iDrive
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        la noile cutii automate diferenta e f mica, aproape inexistenta. schimba la fel de repede ca una manuala, iar la masini premium chiar mai repede.
                        nu se pune problema de performante ci de placerea de a conduce...

                        Originally posted by B997NDL View Post
                        daaa... M3 scula... nu m-ar deranja nici un e90.
                        uite ca mai gasesti
                        http://www.autovit.ro/bmw-320-C23077744.html
                        sincer mai bn aleg lancia aia care arata pe cand bmw-ul nu arata deloc bn(parerea mea) acm nu m-am luat de performante
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • lancia aia arata mai bine ca bmw ?! uauu ! no comment
                          adica asta...
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by B997NDL; 12 March 2012, 03:27.

                          Comment


                          • Desi nu sunt fan VW ,duba asta mi-ar place :http://www.autovit.ro/volkswagen-car...C23151244.html .

                            @ NDL ,gusturile nu se discuta !

                            Comment


                            • Ba tocmai, ca se discuta.
                              Lancia aia saraca n-are nicio treaba cu seria 3. O fi cel din urma mai spartan, dar e cu 7 clase pt lancia. De fapt, lancia s-ar incadra perfect pe aceeasi linie de calitate interioara cu fordul focus: lucios si prost.
                              Totusi, Bravo nu-i asa...

                              Comment


                              • Asa e ! Lancia aia nu se compara cu seria 3, omul a zis ca doar e mai frumoasa !

                                Un consilier de vanzari povestea ca inainte de criza ,multe masini se vindeau doar ca aveau "culoare faina " sau " scaune misto ". Acum se vand dupa alte criterii autoturismele.....

                                Cezar , ma crezi ca as cumpara oricand o Mazda de asta :http://www.autovit.ro/mazda-6-C23001664.html in defavoarea unui seria 3 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google