Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • F tare anuntul,singura lui problema e cu injectoarele in rest e de bine!
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • decat mazda aia 3 din 2010, cu siguranta ar fi mai bun un Audi A3 de prin 04-05 ... un benzinar FSI ;)

      http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=5 la asa ceva ma refer
      Last edited by kubala7; 16 March 2012, 17:47.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • frumos si a3-ul insa nu cred ca are km reali...
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • Spectacol pe roti .....http://www.autovit.ro/lexus-is-f-C19025561.html

          Comment


          • Da, intradevar e spectaculoasa, imi place , dar, daca as avea 60.00 cash (never) cu siguranta nu i-as da pe un lexus de 3 ani... ci as prefera o masina noua , un audi din-asta http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...EW&tabNumber=1 sau un ford http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...&pageNumber=32 si de restu 30.000 , motorina
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Originally posted by ROY View Post
              masina de mosi. nici Jason Statham n-a vrut-o..

              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


              un A6 supercharged, da...

              Comment


              • Ce parere aveti despre asta?

                Comment


                • 7 000 de coco pt o masina din 2008???
                  La banii astia iei octavia-superioara ca spatiu

                  Comment


                  • La banii aia probabil gasesti si bmw...dar rupt pe genunchi. Nu stiu ce octavia poti lua la 7000 negociabil, nu cred ca ar avea anul si km aia! Pana la urma conteaza starea masinii.... Plus ca nu ma atrage skoda.

                    Comment


                    • Uita-te mai bine-realizezi ca inainte de 47 000 are inca un 0???
                      Asta inseamna ca are peste 100 000 probabil 147 000 km deci cum stam cu km acum???
                      Desi e destul de intretinuta si volanul nu e f stralucitor au as zice 150 000 km linistit.
                      Sunt curios sa vad cartea service daca literele sunt scrise de aceeasi persoana doar difera semnatura sau aceeasi persoana cu aceeasi semnatura in fiecare an e clara treaba

                      Comment


                      • Nytro teoria ta cu 0 ala in inainte este total gresita... am vazut asa la mai multe masini, inclusiv un ford focus asemanator... nu inseamna ca daca are 0 in fata are peste 100.000 ...

                        http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...&pageNumber=17 adevarate tancuri masinile astea , superbe , sa zica cineva ca nu a facut volvo niciodata masini bune, are vecinul meu una asemanatoare tot din 1996 , este in proprietatea lui din 1998 , a cumparat-o din ungaria, a dat o gramada de bani pe ea la vremea aceea , masina si in ziua de azi e impecabila desi are 370.000km merge perfect, nu are nici-un strop de rugina pe ea, a fost ingrijita, tinuta in garaj, facea tot la 2 saptamani drum dus-intors tg.mures-ungaria , de aceea a ajuns la numarul ala frumos de km... oricum Volvo e Volvo !
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Originally posted by Nytro View Post
                          Uita-te mai bine-realizezi ca inainte de 47 000 are inca un 0???
                          Asta inseamna ca are peste 100 000 probabil 147 000 km deci cum stam cu km acum???
                          Desi e destul de intretinuta si volanul nu e f stralucitor au as zice 150 000 km linistit.
                          Sunt curios sa vad cartea service daca literele sunt scrise de aceeasi persoana doar difera semnatura sau aceeasi persoana cu aceeasi semnatura in fiecare an e clara treaba
                          Daca e luata din Romania si are Carte de Service, se poate verifica foarte usor rulajul. Te pomenesti ca Skodele nu sunt manarite, sau cum ??


                          @PCH: Fordul arata f bine si merita banii, fata de alte ragalii, stii tu de care
                          Last edited by darksid3; 17 March 2012, 22:14.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Inainte sa-mi cumpar logan vroiam si eu Ford insa m-am lovit de o problema. Gasisem o masinuta (Fiesta) frumusica, bunicica, nu foarte batrana si m-am dus la reprezentanta Ford sa-mi dea detalii despre masina conform VIN. Ei mi-au zis ca nu pot oferi asa ceva decat despre masinile care au trecut pe la ei. Grija mare la service cu verificarea VIN-ului. Daca baietii nu pot zice nimic despre masina e de rau zic eu. Practic nu ai nici o certitudine ca are numarul ok de km si alea alea.
                            Cunoscatorii stiu, inginerii intuiesc.

                            Comment


                            • Tocmai d-aia, pentru inceput te uiti la masini cumparate din Romania. Cunosc masini luate din 2007 ce nu au depasit 40.000 km rulaj, pe bune. Iti dai seama ca cine le-ar cumpara, nu ar crede. Imposibil nu e.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • 2007-40.000?
                                tata 2008-19.000
                                care-l crede daca o pun acm pe autovit?
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google