Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Una deosebita : http://www.autovit.ro/audi-a4-C22993558.html

    Comment


    • asta da.. frumoasa.. merita

      Comment


      • e cam scumpicica la 140.000 si 5 ani....
        oricum scaunele alea sunt beleaaaaa
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • Sunt multi care merg putin cu masina si au km putini reali. Trebuie doar sa ii cauti, ii vezi dupa fata si dupa comportament cand te duci sa vezi masina. Nu e mare filozofie.
          Un prieten de-al meu are volvo 460 din 97 cu... 50.000 de km. . O are de la unchiul lui care a luat-o de noua din ROmania in 97 si la scurt timp a plecat din tara si masina mai mult a stat decat mers. Si-a facut o viata foarte buna inafara si nu i-a mai pasat de masina asta sa si-o ia acolo sau s-o vanda. El daca o vinde cine sa-l creada la km aia? Trebuie sa dea kilometrii inainte ca sa o ia cineva.
          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

          Comment


          • Originally posted by StapanDegoLan View Post
            e cam scumpicica la 140.000 si 5 ani....
            oricum scaunele alea sunt beleaaaaa
            Daca dadea km inapoi asa pe la 90000 km, era ok pretu asa-i...?

            Daca starea tehnica e precum starea estetica, merita.
            E inscrisa si sigurat un 500 Euro se mai pot negocia.

            Sunt pline pietele de VW si Audi la 9000-10000 Euro in spare ''perfecta'' de manareala.
            Frate-meu ca sa-si ia un A4 bun (ma rog poate gasea si mai aproape) s-a dus pana in Hamburg (adica la mama dracu) si a dat 15000 Euro pe el (fabr 2007, 96000 km la bord).

            Am prieten care s-a dus in Germania sa-si ia (hotarat!) Golf cu 4000 Euro si s-a intors cu Fiat Punto 1.2... (in stare f buna ce-i drept)

            Comment


            • Originally posted by StapanDegoLan View Post
              e cam scumpicica la 140.000 si 5 ani....
              oricum scaunele alea sunt beleaaaaa
              e quattro nu e scumpa. aia sta pe sosea...belea

              Comment


              • Originally posted by Nytro View Post
                Uita-te mai bine-realizezi ca inainte de 47 000 are inca un 0???
                Asta inseamna ca are peste 100 000 probabil 147 000 km deci cum stam cu km acum???
                Desi e destul de intretinuta si volanul nu e f stralucitor au as zice 150 000 km linistit.
                Cunosc bine bordul de Ford si iti recomand sa te informezi tu inainte de a face afirmatii...e absolut normal acel 0, cum se spune prin service-urile Dacia, " asa e la toate"

                Dupa mine, la banii aia gasesti un Focus luat din tara, unic proprietar cu km reali sub 75.000. Nu stiu daca gasesti Astra, megane sau octavia care sa indeplineasca conditiile astea.

                Comment


                • Daca km sunt reali, pretul e unul ok, oricum se mai negociaza.

                  Frate-meu si-a dat Focusu (identic fabr 2008, dar gri sobolan) anu trecut cu 6500 Euro, dar 115000 km la bord...
                  Ala s-a mirat tare de km, ca n-are cum sa aibe atata in nici 3 ani )
                  Si acum imi pare rau ca n-am avut cascaval sa-i dau eu un 6000 pe ea.
                  Dupa cum mergea spuneai ca are 20000 km la bord (a avut mare grija de ea), am vazut masini rablagite cu 70-80000 km.

                  Comment


                  • Un prieten a schimbat loganul acum doua luni cu un Focus, berlina. Masina din 2007 cu 62.000 km, prim proprietar, carte service, verificata la Ford. Ala mai avea inca un Golf 6 nou si primise de la servici si un A4....Fordul statea mai mult si a decis sa il vanda...vroia 6800 pe el si la lasat la 6300! Eu am la Logan tot din 2007 fix 43106 km! Cine ma crede?? TATA!

                    Comment


                    • Asa si eu..dacia din 2000 51000km(asta nu se poate spune ca mai e de vanzare-cine o mai ia ) Skoda din 2008 30000km.Deci vorba cuiva,sa fac bine sa dau km inainte la SKD cand o voi vinde
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • de obicei cele luate din romania (in afara de dacii care se smecheresc foooarte usor-aia de la reprezentanta habar n-au pe ce lume traiesc) cu km putini sunt credibile mai ales dupa o verificare la dealer
                        da alea din germania de 1-2 ani cu 4-50.000km sunt smecherite aproape sg chiar daca nu de proprietarul roman...
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • cam singura skoda care-mi place :
                          skoda-superb
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Culoarea si motorul nu ma incanta, dar in rest, imi place Superb-ul.

                            Comment


                            • stiu ca e una dintre cele mai bune skode dar mi se pare urata rau. ce or fi vrut sa faca cu farurile alea ?! ca sa nu mai spun de stopuri... urat

                              Comment


                              • As alege varianta pe benzina de 2.0 tfsi cu dsg si sa fie break,e mult mai frumos!
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google