Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 103,000 km
    observi ce colturi are la scaune , la spatar (sustinere laterala) si cum arata volanul ? in plus :
    "ACCEPT UNELE VARIANTE LA PRETURI REALE!!!MOTOR PANA IN 2,OL!!! "

    de ce oare ?

    cu 3-4000 si loganul care zici ca-l ai NDL-ule iti iei masina

    scuze ... ndl-ul e cu bmw ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • observ dar sa nu uitam ca totusi e o masina de 6 ani...
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • si decat sa bagi bani in asta ca s-o tii pe strada , mai bine iti iei una noua si stii cat iti vine rata lunara.

        parerea mea.

        daca o iei sa faci 1000 km pe an da ...
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • acu am si eu o intrebare , de unde Sfantu Petru , a scos ala 300 de cai ?? cand cel mai puternic turbo FSI de 2000cmc de pe Vw golf 5 are 240 de cai... asta sunt curios... masina oricum are mai mult de 103.000km

          Poate a vrut sa scrie 200cp
          Last edited by kubala7; 24 March 2012, 21:28.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • se poate din soft + turatii + evacuare + ... , dar asta nu cred ca are.

            un prieten avea un Ibiza si l-a modificat personal. din 1.4 aspirat a scos 130 de cai fara turbina. se tura ca motocicleta mult peste turometru (7000). n-a facut 10.000 km cu motorul asa ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Originally posted by Costi-bc View Post
              si decat sa bagi bani in asta ca s-o tii pe strada , mai bine iti iei una noua si stii cat iti vine rata lunara.

              parerea mea.

              daca o iei sa faci 1000 km pe an da ...
              rata lunara la gti ?! vinzi loganul sa platesti prima rata
              pai sa stii ca asta e masina. decat sa pui eleron portbagaj pe masina cu tractiune fata la asta ii iei jante frumoase si gata tuningul.
              si daca o cobori, macar stii de ce...

              Comment


              • Originally posted by kubala7 View Post
                acu am si eu o intrebare , de unde Sfantu Petru , a scos ala 300 de cai ?? cand cel mai puternic turbo FSI de 2000cmc de pe Vw golf 5 are 240 de cai... asta sunt curios... masina oricum are mai mult de 103.000km

                Poate a vrut sa scrie 200cp
                Cred ca nu stii despre ce e vorba, cu o investitie de 2000-3000eur scoti din orice gti de 200cp, 300cp. Evident astea sunt doar costurile la motor, insa trebuie alt ambreiaj, frane etc.
                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                Comment


                • Trebuie o laie...Merg si alea asa cum sunt.

                  Comment


                  • crede-ma ca stiu ce vorbesc , facem un pariu? il sunam pe ala sa il intrebam cum a ajuns la 300cp ?
                    Si gti ala de care ziceam ca are 240 e ceva editie limitata , restu au 200cp ... Hai sa fim seriosi nu cred ca e facuta la 300cp si o vinde cu 8500 ... Asa ca nu mai ataca aiurea
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • nu e de 240 e de 230 parca golf 30 edition
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Masa am ,micisorii si mustarul lipsesc ...
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • stai cu genunchii moi ca aia e masina adevarata.

                          Comment


                          • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=1 ce ziceti de asta ? poate eu nu am gusturi bune, dar mie mi se pare pur si simplu oribila (ca design) , sunt curios , doar eu am aceasta parere ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • mi se pare mie sau tu ai postat renault velsatis ca o minune a designului ? asa ca n-ar trebui sa vorbesti de bmw.

                              Comment


                              • Mie imi place X1. Am si condus una, si e chiar ok.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google