Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    o bijuterie pe 4 roti
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • nu vreau sa mai postez link-ul ca ma ia lumea la omor. ar fi a treia oara. dar daca vrei sa vezi o bijuterie pe roti cauta pe autovit maserati gran turismo.

      Comment


      • eu asa mi-as lua. ignorati pretul si tara unde este inmatriculata
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • eu ..dorindu-mi foarte mult un duster, am strans ceva bani, si ma gandesc ca intr-un viitor apropiat sa scot maisna la vanzare, dar cand vad ce preturi sunt pe autovit, ma sperii...daca cer pre putin clinetii zic ca e smenuita, daca cer mii de euro zic ca sunt nebun..

          Comment


          • Originally posted by geo_ultras View Post
            eu asa mi-as lua. ignorati pretul si tara unde este inmatriculata
            http://www.autovit.ro/chrysler-neon-C23426237.html


            avea un vecin. e ... banala (sau penala).
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Originally posted by geo_ultras View Post
              eu asa mi-as lua. ignorati pretul si tara unde este inmatriculata
              http://www.autovit.ro/chrysler-neon-C23426237.html
              sincer mi se pare sicriu pe 4 roti...
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • nu sunteti cunoscatori
                PS: am zis ca mi-as cumpara modelul ala de masina, nu aia din link. era doar in exemplu
                Last edited by geo_ultras; 4 April 2012, 15:59.

                Comment


                • cred ca geo se refera la ceva ca asta... http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=6
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Pai zi'ne ma Ultrasule, care e JMeKeria cu masina aia, daca tot te dai/esti cunoscator. Nu ne face "prosti" si ne lasa asa!


                    Sincer nu mi se pare vreo mare scula, caci frumoasa nu e, puternica nici atat... deci?!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • aia care am pus-o eu , mi se pare frumoasa(mie imi place) , 133 de cai nu va sunt suficienti ?
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Kubala, hai sa te iau altfel: cand zici despre e o masina ca este pentru cunoscatori, aia tre' sa aiba ceva special, musai. Ceva, acolo, un rahat cu mot la oglinda, un motor mare, legendar, un design fabulos... ceva! M'ai inteles?

                        Eh, daca da, mai uita'te odata la Chrysleru' ala!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • In tara de unde provine Neonul ala, cred ca numai somerii cumpara conserva aia.
                          Cand in USA ai benzina ieftina, taxe mici, de ce Doamne ti-ai cumpara asa ceva? Aia o fi buna ca si compromis pentru Romania, unde statul te fura pe fata.

                          Comment


                          • faceliftul e dragut dar prima varianta arata ca naiba.aia doar daca as fi constrans sa o cumpar , in rest ..no way.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • nu eu am zis ca sunt cunoscatorul eu doar am zis ca imi place modelu , si ca 133 de cai sunt suficienti ... poate geo stie ceva mai multe despre masina..
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Masina e frumusica......Fiecare are gusturile lui...

                                On: http://www.autovit.ro/oldsmobile-tor...C20563987.html
                                Pentru mine modelul asta ramane sfant...........
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google