Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca locuiesti pe undeva, pe aleea... intrarea... o lasi la strada sau in depoul ratb
    ca sa nu mai zic ca la cum sunt impartite parcarile la noi, obligatoriu ai nevoie de 2 locuri libere, in mall unde ai putea fi vazut cu magaoaia.

    @mr.K vezi ca nu prea mai e asa ieftina benzina nici la ei (sua)
    a sarit binisor de 1,30/litru sau 5,20 pe galon, cum preferi.
    Last edited by B997NDL; 4 April 2012, 17:42.

    Comment


    • Aia nu e masina de proprietar de apartament cu doua camere in Rahova si nici de mers la "mol".
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • kubala: nu, eu am facut referire strict la modelul ala de dodge neon (chrysler) pt europa. ce ai postat e modelul fabricat pt europa

        Comment


        • Originally posted by Niki B View Post
          Aia nu e masina de proprietar de apartament cu doua camere in Rahova si nici de mers la "mol".
          nu.. dar ce model e?! vorbesti in clisee si total aiurea. e de mers pe camp adica nu mergi niciunde cu ea doar daca iti faci drumul tau personal. aveti voi ce aveti cu apartamentele. poti sa mergi si la balamuc cu ea ca tot prin bucuresti circuli.

          Comment


          • NDL are dreptate. Alea nu-s masini pentru ulite din tari bananiere
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • aaaa ???

              http://www.auto.ro/opel-insignia/1361682.html
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Uite ceva exotic :

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • Originally posted by Costi-bc View Post
                  frumos. pret... cine mai asteapta logan2 care va iesi la banii astia?!

                  Comment


                  • @mr.K vezi ca nu prea mai e asa ieftina benzina nici la ei (sua)
                    a sarit binisor de 1,30/litru sau 5,20 pe galon, cum preferi.
                    Eu calculez altfel: numarul de plinuri dintr-un salar mediu lunar. Vezi ca in Romania da cu mult sub 10.

                    frumos. pret... cine mai asteapta logan2 care va iesi la banii astia?!
                    Daca schimbi la Insignia cutia de viteze, costa cat Loganul nou.
                    Acum, sa nu incepi cu d'alea ca nu o schimbi, ca eu stiu o masina la care s-a schimbat cutia la 7.000 de km. Trascarabeta premium cere parale. Numai la pretul de achizitie va ganditi. Te-ntrebi de ce se vinde masina aia veche de 2 ani la 50% din pretul initial? De obicei scade la 50% cam la 4 ani vechime?

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Eu calculez altfel: numarul de plinuri dintr-un salar mediu lunar. Vezi ca in Romania da cu mult sub 10.


                      Daca schimbi la Insignia cutia de viteze, costa cat Loganul nou.
                      Acum, sa nu incepi cu d'alea ca nu o schimbi, ca eu stiu o masina la care s-a schimbat cutia la 7.000 de km. Trascarabeta premium cere parale. Numai la pretul de achizitie va ganditi. Te-ntrebi de ce se vinde masina aia veche de 2 ani la 50% din pretul initial? De obicei scade la 50% cam la 4 ani vechime?
                      Se vinde asa ieftin pt ca masina aia e rulata bine, si a apartinut unei firme.
                      Tot ce are nr de Franta se cumpara din licitatii, iar la licitatii nu gasesti decat masini rulate peste 150-160.000 km.
                      Aia cred ca a luat-o cu vreo 10.000, sau poate chiar mai putin.

                      Comment


                      • Cezar, romanii nu se gandesc la km deocamdata, ci la anul de fabricatie. Ma conving de asta tot mai des. Poti sa vinzi o masina de 5.000 de km , daca e din 2002 o sa primesti pe ea putin. Mai putin decat pe una cu 250.000 de km din 2009, acelasi model.
                        Last edited by mr.K; 5 April 2012, 10:16.

                        Comment


                        • Tocmai de aceea se cumpara masini intr-o veselie din Franta: ani putini, km multi, pret mic.
                          Fostul meu citron era luat din Franta, rulat 5 luni. Stii cati km avea? 49.000

                          Comment


                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Chiar misto masina, pacat ca are motorizarea gresita.
                              Mai era un nene care vindea un logan din 2007, dci, cu 6000.

                              Comment


                              • Consuma enorm 1.8 ala de la opel, si cele de 1.6 de 115 cai te indoaie, are fratemiu pe astra h caravan cate 13% in oras ... iarna sub 14 nu cadea
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google