Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum sa nu...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • am un prieten care are unn H. foarte proaste. i-a schimbat de trei ori bobina de inductie si toate le-a luat cu comanda de la ei, din germany. am inteles ca e cea mai proasta serie de astra. americanii si-au cam batut joc de ele.
      mai bine asta http://www.autovit.ro/opel-insignia-C22546438.html

      Comment


      • Visati baieti, visati...

        Comment


        • Adica? la masini sau la faptul ca sunt proaste?? vis la o masina de 6-7 mii euro??

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            asta se poate numi VIS...app foarte frumoasa Insignia aia
            "PH-66-SIX"
            Dacia Golan 1.4

            Comment


            • asta vis? ca nu-i romania plina de cocalari cu bmw-uri
              eu unul decat sa dau 100.000 cam cat ajunge una d-asta noua mai bn iau un porsche panamera care aia da masina de vis sau s-h gasesc un 911 bun la banii astia
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment



              • daca tot e sa luam masini de cocalari , as vrea sa fiu considerat cocalar intr-o din-asta , dar in orice alt model de BMW , NU (poate ar mai fi si X3-u)
                M5-u asta si X3-u singurele modele bmw care ma pasioneaza, restu e can-can
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • 5000cmc benzina???

                  Comment


                  • Originally posted by StapanDegoLan View Post
                    asta vis? ca nu-i romania plina de cocalari cu bmw-uri
                    Eu unul as prefera sa merg cu un x6, m3, z4 si sa fiu considerat cocalar...tigan...etc...decat sa merg cu loganul si sa fiu considerat un om normal(cu toate ca si in logan sunt destui care asculta manele la maxim si merg cu geamul deschis)
                    "PH-66-SIX"
                    Dacia Golan 1.4

                    Comment


                    • cea mai mare dilema... sa ai cash pt un laureat dci (10500) si sa nu stii daca sa iei loganul sau insingnia aia... si mai era si topicul ala: "v-ati mai lua logan ?" o sa ma duc la dacia sa-mi dea banii inapoi

                      Comment


                      • In vremurile astea nu mai merita sa iei o masina noua cu 10-11.000 oiro. Are balta SH, peste
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...03&tabNumber=1
                          daca tot e sa luam masini de cocalari , as vrea sa fiu considerat cocalar intr-o din-asta , dar in orice alt model de BMW , NU (poate ar mai fi si X3-u)
                          M5-u asta si X3-u singurele modele bmw care ma pasioneaza, restu e can-can
                          chiar e frumos bmw-ul din link dar 17.000?? no way
                          si eu nu ma refeream numai ca esti cocalar intr-o din aia dar e plina romania de ele eu prefer cv mai select...
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • E mare balena de Mondeo si bine dotata. Destul de scumpa de noua, la sh-ul ala cu cat mai negociezi, poti face o afacere buna.

                              Comment


                              • Neata nea K, e o afacere buna in banii aia, spatioasa, dotata si suficient de puternica
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google