Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post
    Pai masina respectiva nu e facuta la garaj de el) chiar specifica unde a fost montat kit ul ! Lasand soferul la o parte, masina e ,,avion" are tot ce vrei !



    Nu e problema in ag sau in buc sau in alt judet ! De obicei asa isi monteaza astia pe masini de lux mai ales.. chipurile sa i dea la o parte pe ,,fraieri,,(cum zic ei) pe autostrazi sau ..

    Aia sa fie problema (stroboscoapele)... ca nu ti ar placea un S preparat :P )
    Cocalarii prosti fac asta. Cei ce au masini de lux, si un minim de respect, nu fac asta. Doar manelarii si taranii prostii ce au dat putin cu nasul de banuti.
    Uite de aia nu prea mai merg eu prin cluburile de "smecheri". Ca-s tot felul de tarani cu creierul inmuiat si secat. Tot felul de wanna be oameni cu bani, si cand colo sunt niste mari rahati, ce au vandut pamanturile ma-sii, iar acum se "lafaie" in bani.
    Jalnic, nu alta...

    Comment


    • http://www.autovit.ro/chevrolet-camaro-C21680343.html oferta zilei supercar la pret de passat nou )
      Last edited by Allyn_y; 11 February 2012, 12:50.

      Comment


      • Au!!!! "imina"!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Nu-i buna, prea putini cai...
          Asta-i mult mai buna. http://www.autovit.ro/chevrolet-corvette-C22479120.html

          Comment


          • Da dar impozitul e si pe masura. La Camaro e arhisuficient 330 de cai, daca stau sa ma gandesc cate X5-uri rup soselele cu mai putin de 300 de cai.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Numa in cluj sunt masinile astea?)
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Clujenii au gusturi mai speciale, fara ironie.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • hai fie iao u pe aia si iau eu camarro k e mai nou si il prefer )
                  nu dar ce m-a surprins e ce pret au masinile astea americane cu doar 15-20k de km , pe cand la noi o masina mult mai uzata si nu porsche sau cv ce pret are.. ...

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  Last edited by Allyn_y; 11 February 2012, 13:51.

                  Comment


                  • Americancele pleaca din start cu un pret mai mic (aia pot, noi nu) si apoi, pe piata europeana nu prea au succes datorita taxelor mari si a infrastructurii neadecvate.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      Masina sau ce o fi,parca a aparut si la promotor,filmata undeva la CP in Bucuresti.Sau ala era un alt cocalar cu masina modificata?
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • darkside da dar..taxele sunt mari si pt porsche , etc iar de-astea sunt destule in ro..; credeam k poate din cauza calitatii..dar u ai drept probabil
                        un sedan care mie imi place fata de fluence octavia,cruze etc :
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        Last edited by Allyn_y; 11 February 2012, 14:16.

                        Comment


                        • La marcile cu renume, oricum, calitatea exista DAR pretul nu se reflecta in produsul finit. Marca este in mare parte, un detaliu subiectiv.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Originally posted by Nytro View Post
                            In viata mea nu am condus o masina mai incomoda decat Defender-ul asta: datorita diferentialului central trebe sa dai jos geamu din stanga si sa conduci cu cotul stang in afara masinii plus ca are garda la sol extrem de mare deci fff instabila in curbe.
                            aia e offroad adevarat. nu e pt sosele, pt safari, deserturi, munti...etc

                            Comment


                            • Originally posted by micutzu666 View Post
                              Masina sau ce o fi,parca a aparut si la promotor,filmata undeva la CP in Bucuresti.Sau ala era un alt cocalar cu masina modificata?
                              oricum n-as da atatia bani pe aratarea aia ma doare fix la basca ca are ea 70.000cp si piele si nush ce unde merg cu ea prin romania plus ca ma saracesc taxele
                              Originally posted by Allyn_y View Post
                              hai fie iao u pe aia si iau eu camarro k e mai nou si il prefer )
                              nu dar ce m-a surprins e ce pret au masinile astea americane cu doar 15-20k de km , pe cand la noi o masina mult mai uzata si nu porsche sau cv ce pret are.. ...

                              http://www.autovit.ro/volkswagen-pas...C22746795.html
                              e cam scump asta gasesti unu mai bn dotat si mai putin uzat la banii astia
                              Originally posted by Allyn_y View Post
                              darkside da dar..taxele sunt mari si pt porsche , etc iar de-astea sunt destule in ro..; credeam k poate din cauza calitatii..dar u ai drept probabil
                              un sedan care mie imi place fata de fluence octavia,cruze etc :
                              http://www.autovit.ro/mazda-3-C22665579.html
                              sunt masini bine facute chiar am o parere buna despre mazda
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.autovit.ro/porsche-911-C15180938.html
                                cum o fi sa fii in locul colegului de vanatoare al lui tiriac . la porsche ma refer... sa stii ca detii asta si poti avea ce masina vrei de la ei. i-as pune sa-mi prepare un GT9

                                nu ma omor dupa rosu dar multe erau cabrio, si nu-mi plac decapotabilele

                                sau ceva mai modest tot europenele....
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                http://www.youtube.com/watch?v=-ffYokJgg5s cum suna.. mai rapida decat veyron
                                http://www.youtube.com/watch?v=jTgVv...eature=related da-o dreq... le face si pe alea... mi-ar placea daca as gasi-o sh la vreo 7-8000 de euro
                                Last edited by B997NDL; 11 February 2012, 22:44. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google