Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Allyn_y View Post
    cat de bn poate sa arate laguna asta..mai ales interiorul
    http://www.autovit.ro/renault-laguna-C22924619.html
    la banii ei da dar asa nu-i cine stie ce comoara de design...
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Arata extraordinar de bine, si totusi are peste 100000km. Ce inseamna sa iti ingrijesti masina... Arata ca scoasa de pe portile uzinei
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment



      • ce ziceti ? merita banii aia ? varumio vrea sa isi ia una asemanatoare, tot de afara , mi se pare putin cam scumpa la 7500, modelu imi place...
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Fiat? Vai de capul meu! PRAF!!!!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by Logan 4 ever View Post
            http://www.autovit.ro/renault-laguna-C22841675.html
            Arata extraordinar de bine, si totusi are peste 100000km. Ce inseamna sa iti ingrijesti masina... Arata ca scoasa de pe portile uzinei
            Poti sa spui, fara sa te inseli, ca masina aia are peste 300 000km.

            Originally posted by kubala7 View Post
            http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1
            ce ziceti ? merita banii aia ? varumio vrea sa isi ia una asemanatoare, tot de afara , mi se pare putin cam scumpa la 7500, modelu imi place...
            Mie mi se pare enorm de mult (e pleonasm, stiu) pentru o masina pe care n-as da niciodata vreun ban.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Originally posted by vitriol View Post
              Poti sa spui, fara sa te inseli, ca masina aia are peste 300 000km.
              300000km? Nu stiu, masina arata destul de bine, chiar foarte bine din poze. Si 300000 in 3 ani mi se pare prea mult totusi
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • Originally posted by kubala7 View Post
                http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1
                ce ziceti ? merita banii aia ? varumio vrea sa isi ia una asemanatoare, tot de afara , mi se pare putin cam scumpa la 7500, modelu imi place...
                suzuki sx4 e tot cam la fel dar mai bun si oricum nu se merita 7500 cand ea noua e vreo 12.000...
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Acum doua luni am fost cu un prieten, care cauta sa-si cumpere o masina, sa vedem o Octavia 2. Abia atunci cand am ajuns acolo mi-a zis ca e adusa din Germania. Cum am vazut-o (nici n-am apucat sa cobor din masina mea) i-am zis ca are 300 de mii. La fel si el "nu e dom'le, n-are cum!". Masina impecabila, la prima vedere.
                  Am pus Vag com-ul (un tester pentru masinile din grupul VAG) si ghici ce? Masina avea 296 000 km reali.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • germanii le alearga nu gluuuuma
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by vitriol View Post
                      Acum doua luni am fost cu un prieten, care cauta sa-si cumpere o masina, sa vedem o Octavia 2. Abia atunci cand am ajuns acolo mi-a zis ca e adusa din Germania. Cum am vazut-o (nici n-am apucat sa cobor din masina mea) i-am zis ca are 300 de mii. La fel si el "nu e dom'le, n-are cum!". Masina impecabila, la prima vedere.
                      Am pus Vag com-ul (un tester pentru masinile din grupul VAG) si ghici ce? Masina avea 296 000 km reali.
                      mama omida

                      m-as risca la asta. motor f bun si f economic. a avut un amic si a fost f multumit. acum o regreta ca si-a luat Q7 nou cu motor de 4,2d care nu mai e asa economic.

                      Comment


                      • Eu ti-am mai explicat care este principiul, dar daca nu l-ai inteles atunci, consider ca ar fi un timp pierdut sa-ti mai explic o data.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • dai cu banul? sau din germania vine tot la 300 k?

                          Comment


                          • am vazut una pe strada.. chiar mi-a placut

                            Last edited by Allyn_y; 19 February 2012, 16:14.

                            Comment


                            • Originally posted by Allyn_y View Post
                              am vazut una pe strada.. chiar mi-a placut

                              http://www.autoscout24.ro/Details.aspx?id=murljd3wjddw
                              interioru e super , exterioru depinde de preferinte , un fel de Fiat Multipla
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google